Przyszedł grudzień, miesiąc na który czekają wszyscy miłośnicy świąt i drobiazgów z nimi związany. Media społecznościowe powoli zalewają zdjęcia świątecznych ozdób i dekoracji, a celebryci niemal prześcigają się, kto piękniej ozdobi dom na zimę.

Jennifer Lopez pokazała się NAGO. Udostępniła w sieci wideo

Jennifer Lopez udekorowała dom na święta

W gronie osób, które już mogą pochwalić się świątecznymi akcentami w domowym zaciszu jest Jennifer Lopez. Artystka pokazała, jak wygląda jej salon. Choć wielu osobom ze świętami kojarzą się zwłaszcza dwa kolory – zielony i czerwony, to J.Lo wybrała dodatki w zupełnie innym kolorze.

Lopez  postawiła na biel. Białe ozdoby choinkowe i świąteczne dekoracje idealnie skomponowały się z jasnymi firankami i beżową kanapą oraz srebrnymi elementami w salonie. I choć pomieszczenie jest utrzymane w jasnej kolorystyce, to nie jest nudno, a nawet można stwierdzić, że mniej znaczy więcej. Salon piosenkarki robi wrażenie.

Jeden z jej fanów patrząc na fotografię, na której wokalistka siedzi w salonie ubrana w jasną stylizację, nazwał ją „królową lodu”. Chyba idealnie pasuje do tego zdjęcia?

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Lopez z GIGANTYCZNĄ torebką w Los Angeles (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez z narzeczonym i dziećmi – mieli NIETYPOWY pomysł na rodzinne zdjęcie

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JLO BEAUTY (@jlobeauty)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JLO BEAUTY (@jlobeauty)