Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w kwietniu oznajmili, że się rozstali. Para była ze sobą pięć lat, dwa lata byli zaręczeni i planowali ślub. Teraz mężczyzna w wywiadzie otworzył się na ten temat.

Jennifer Lopez zadała CIOS Alexowi Rodriguezowi. Zobaczcie, co zrobiła

Alex Rodriguez o rozstaniu z Jennifer Lopez

Jennifer Lopez krótko po rozstaniu z Alexem związała się ze swoim byłym partnerem sprzed lat, Benem Affleckiem. Ta wiadomość wstrząsnęła show-biznesem. Są zdecydowanie jedną z najbardziej gorących par.

Jak poradził sobie z tym Alex? W wywiadzie dla „Entertainment Tonight” powiedział zaskakujące słowa o związku z J.Lo. Uważa, że to był wspaniały czas. Wspomniał też o swoich córkach – Natashy i Elli, które przez ten czas zdążyły się przywiązać do partnerki ojca.

Za mną pięć lat niesamowitego życia i związku. Wraz z moimi córkami wiele nauczyliśmy się przez ten czas. Teraz mamy okazję to wykorzystać i iść naprzód. Możemy powiedzieć: „Wiesz co? Jesteśmy bardzo wdzięczni za ostatnie pięć lat, bo dzięki wyciągniętym wnioskom wiemy, jak możemy ulepszyć kolejne pięć lat.

Alex Rodriguez został zapytany o związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Takich słów NIKT się nie spodziewał

Alex zapewnia też, że obecnie świetnie się czuje i jest w dobrym miejscu swojego życia.

Jestem teraz w świetnym miejscu. Jestem bardzo wdzięczny za to, gdzie Bóg i światło mnie umieściły i naprawdę nie mogę doczekać się tego, co czeka na mnie w przyszłości. Głównie dlatego, że chcę przyglądać się, jak będzie wyglądało życie moich córek.

Alex Rodriguez ZDRADZIŁ Jennifer Lopez? Madison LeCroy przerywa MILCZENIE

Tymczasem znów jest głośno o rzekomym romansie A-Roda, który miał trwać podczas związku z Jennifer. Chodzi o Madison LeCroy, gwiazdę „Southern Charm”. Ona zapewnia, że nie doszło do zdrady fizycznej, ale jak dowiedziało się „Page Six”, ten skandal zaważył o rozstaniu.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez idą na lunch

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez idą na lunch fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na SAG Awards.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na SAG Awards. Fot.Forum/Zuma Press.

Jennifer Lopez na siłowni

Jennifer i Alex fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez, Alex Rodriquez

Jennifer Lopez, Alex Rodriquez/fot. Forum/Backgrid USA