Alexander Skarsgård (45 l.) przyznał, że „prawie przejechał” Gretę Thunberg podczas jazdy na rowerze w czasie niedawnego protestu w Sztokholmie. Szwedzki aktor pokrótce opisał bliskie spotkanie z aktywistką, w którym prawie ją potrącił.

Prawie przejechałem Gretę Thunberg […] Prawie uderzyłem ją rowerem […] Greta jest jak współczesny wiking i podobnie jak Greta, Wikingowie też odmówili latania – wyznał żartobliwie w rozmowie z The New York Times.

Alexander Skarsgård „prawie przejechał” Gretę Thunberg

Nowy tarzan – na dole jest jeszcze lepiej!

W rzeczywistości Thunberg była znana z podróżowania samolotem podczas swoich wielu globalnych występów, chociaż ma na swoim koncie również słynną podróż jachtem żaglowym do USA, by być bardziej eko.

Alexander Skarsgård wikingiem

Szwedzki aktor opowiedział anegdotkę o Grecie Thunberg podczas jednego z wywiadów promujących jego nowy film. Przystojniak wciela się w nim w rolę wikinga. Skarsgård zagra tytułową rolę księcia Amletha.

Alexander Skarsgård nareszcie znalazł dziewczynę

Film mówi o brodatym (i jak się okazuje bardzo przystojnym) wojowniku, który wyrusza na psychodeliczne, napędzane narkotykami najazdy, by niszczyć społeczności słowiańskie, próbując pomścić swojego zamordowanego ojca. Potop 2.0.

Greta Thunberg z rozpaczą na forum ONZ: „Ukradliście moje dzieciństwo”

Fot. Forum

Fot. Forum