Wygląda na to, że Alexander Skarsgård (46 l.) i jego rzekoma partnerka Tuva Novotny (42 l.) powitali na świecie swoje pierwsze dziecko po tym, jak przyłapano ich na kolacji z przyjaciółmi w Nowym Jorku. Tak udało im się ukryć tę jakże miłą tajemnicę?

Alexander Skarsgard nareszcie znalazł dziewczynę?

Chociaż ich związek był trzymany w sekrecie, podobno para została po raz pierwszy sfotografowana razem w poniedziałek wieczorem, gdy szwedzki aktor niósł noworodka w ramionach, podczas gdy Novotny pchała wózek. Obie strony na razie nie skomentowały przypuszczeń mediów. Nie znane jest też imię i płeć malucha.

Alexander Skarsgård został ojcem?

Tuva Novotny, która jest szwedzką aktorką, pojawiła się w kwietniu podczas rozdania szwedzkiej nagrody Elle Awards. Na czerwonym dywanie zadebiutował ciążowy brzuszek. I chociaż od dawna Novotny wiąże się z aktorem, to żadne z nich nie potwierdziło związku.

Alexander Skarsgard prawie przejechał Gretę Thunberg

Para ostatnio pracowała razem przy długo oczekiwanym 3. sezonie serialu „The Kingdom”, wyreżyserowanego przez duńskiego filmowca Larsa von Triera. Serial, którego 2 pierwsze sezony emitowane były w latach 90., rozgrywa się w szpitalu nawiedzonym przez nadprzyrodzone zjawiska.

Zatem, gratulujemy?