Wszyscy pamiętamy burzliwy romans Alicji Bachledy-Curuś z Collinem Farrellem. On – hollywoodzki gwiazdor, ona – próbująca swoich sił zagranicą aktorka z Polski. Poznali się na planie filmu „Ondine” i od razu wpadli sobie w oko. W 2009 roku na świat przyszedł ich syn Henry Tadeusz. Sam związek nie przetrwał próby czasu i para ostatecznie rozstała się w 2010 roku.

Alicja Bachledy-Curuś bierze ślub?

Alicja Bachleda-Curuś nie jest z Colinem dla pieniędzy

Alicja wciąż żyje w dobrych stosunkach z Colinem, dzieląc opiekę nad ich 12 – letnim synem. Niestety jej życie osobiste nie układało się zbyt pomyślnie. Plotkowano na temat jej związku z Marcinem Gortatem, jednak ten poślubił niedawno zupełnie inną kobietę.

Znajomi Alicji Bachledy-Curuś komentują jej rozstanie z Gortatem! Dramat!

Od pewnego czasu Alicja spotyka się z tajemniczym amerykańskim biznesmenem, z którym zaręczyła się pod koniec 2020 roku. W najnowszym numerze magazynu „Rewia” bliska przyjaciółka aktorki zdradza, że Bachleda-Curuś myśli o ślubie:

Kiedy rok temu przyleciała do Polski, by zagrać w kontynuacji komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, wróciło marzenie o białej sukni i małżeńskiej przysiędze – powiedziała w gazecie przyjaciółka Alicji.

Według gazety Alicja jest już gotowana na nowy związek, a jej nowy partner spełnia wszystkie jej wymagania. Można powiedzieć, że w końcu znalazła prawdziwą miłość:

To człowiek, który potrafi ją zrozumieć, jak mało kto. Łączy ich wyjątkowa więź – dodała przyjaciółka.

Czekamy zatem na piękne zdjęcie z ceremonii. Jak myślicie, przyjdzie Colin?

Alicja Bachleda-Curuś pokazała, jak mieszka w Los Angeles. Dom jak ze świątecznego filmu!

 

 

 

scena z: Alicja Bachleda-Curuś, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Alicja Bachleda-Curuś, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Alicja Bachleda-Curuś na ściance

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś/fot. AKPA