Czy to dobry pomysł, by chora psychicznie dziewczyna brała udział w amerykańskiej wersji Tańca z gwiazdami? Z punku widzenia organizatorów – może to przynieść zyski, z punktu widzenia widzów – może być ciekawe, ale co by powiedział lekarz Amany Bynes (29 l.)?

Prawie dwa lata temu aktorka trafiła do ośrodka leczenia zaburzeń psychicznych po tym, jak podpaliła się na podjeździe sąsiadów. Amanda od dłuższego czasu umieszczała alarmujące wpisy na Twitterze, poddała się również szeregowi operacji plastycznych, została wyrzucona z domu, a później z hotelu. Chora dziewczyna wyrywała nawet czujniki dymu – była przekonana, że to ukryte kamery. Lekarze zdiagnozowali u aktorki schizofrenię. Po rocznym leczeniu Amanda poszła do szkoły, która miała z niej zrobić projektantkę mody. Jednak zamiast uważać na zajęciach, paliła na nich blanty.

Teraz pojawiają się plotki, że Bynes wystąpi w TzG.

Organizatorzy chcą ją w programie. Jej marzy się taniec z Derekiem Houghem. Na razie Amanda jest na etapie rozmów wstępnych, jeśli pozwoli jej na to stan zdrowia, wystąpi w następnej edycji programu – zdradza znajomy gwiazdy.

Dobry pomysł?

Amanda Bynes zatańczy w Tańcu z Gwiazdami?

Amanda Bynes zatańczy w Tańcu z Gwiazdami?

Amanda Bynes zatańczy w Tańcu z Gwiazdami?

Amanda Bynes zatańczy w Tańcu z Gwiazdami?