Serdecznie współczujemy Amandzie Bynes (28 l.) – dziewczyna jest ciężko chora i nie chce zgodzić się na dobrowolne leczenie. Ponadto, mimo problemów psychicznych, nie przestaje palić marihuany i nadużywać alkoholu.

Wydawałoby się zatem, że taka Amanda nadaje na tych samych falach co Paris Hilton, która kiedyś mocno imprezowała. Kilka lat temu nie byłoby weekendu, kiedy to pijana dziedziczka w towarzystwie Lindsay Lohan nie wariowałyby w jakimś klubie.

W każdym razie, kilka dni temu Paris bawiła się w nowojorskiej dyskotece. Nagle do jej stolika podeszła Amanda i chciała przyłączyć się do zabawy.

Amanda chciała dosiąść się do stolika Paris, ale celebrytce nie spodobał się ten pomysł. Dziewczyny zrobiły scenę, wymieniły kilka wulgarnych słów i Amanda została wyproszona z loży Hilton. Bynes nie była pijana, ale zachowywała się co najmniej dziwnie. Stała na środku sali i rozglądała się z szaleństwem w oku. Nie ogarniała tego, co działo się w klubie – relacjonuje świadek.

Podobno, gdy ochroniarze wyprowadzali Amandę, wspominała o tym, że gdyby miała pieska, Paris na pewno by ją zaprosiła do stolika.

Smutne?

Paris Hilton wykopała Amandę Bynes z klubu

Paris Hilton wykopała Amandę Bynes z klubu

Paris Hilton wykopała Amandę Bynes z klubu

Paris Hilton wykopała Amandę Bynes z klubu