Amanda Seyfried i Sharon Stone na premierze Lovelace (FOTO)

3233-R1 3233-R1

Premiera filmu Lovelace była prawdziwym skupiskiem gwiazd. Ale i tak największą uwagę przykuła Amanda Seyfried, która wcieliła się w rolę Lindy Lovelace – słynnej aktorki porno, która później zmienia się w przeciwniczkę filmów tego typu. Przyznajemy – rola nie należała do najłatwiejszych! Ciekawi jesteśmy, jak poradziła sobie z nią Amanda.

Aktorka chętnie pozowała do zdjęć z Sharon Stone, która wcieliła się w postać Dorothy Boreman – matkę Lindy.

Obie pani zachwycały! Amanda wystąpiła w białym komplecie, szarych szpilkach, i modnych w tym sezonie krwisto czerwonych ustach, które dodały jej delikatnego pazura. Sharon natomiast czarną, satynową bluzkę, połączyła z białą, ołówkową spódnicą, która podkreślała jej nienaganną figurę. Looki na wielkie TAK!

Zobacz trailer filmu:

Seyfried i Stone na premierze Lovelace (FOTO)

Seyfried i Stone na premierze Lovelace (FOTO)

Seyfried i Stone na premierze Lovelace (FOTO)

Seyfried i Stone na premierze Lovelace (FOTO)

Seyfried i Stone na premierze Lovelace (FOTO)

 
25 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 06-08-13, 17:17 napisał(a):gość, 06-08-13, 14:04 napisał(a):gość, 06-08-13, 09:29 napisał(a):ta Amanda ma w sobie coś z karła, karle rysy twarzy i niski wzrosta ty masz w sobie coś z zawistnej krowy: umysł cienki, zamglone oczy i ten smród spomiędzy słów, które ciężko kopytem wystukałaś, muuu!nie gorączkuj się tak kurduplu. Trzba było tyle nie palic papierosków w dzieciństwie:PPP sę nie urosło nie do mnie z tymo co kaman?Ktoś nie czyta swojego komenta przed kliknięciem?

gość, 06-08-13, 14:56 napisał(a):gość, 06-08-13, 09:29 napisał(a):ta Amanda ma w sobie coś z karła, karle rysy twarzy i niski wzrostno tak ,nie wyrobiłaś dziś planu sączenia jadu to rzucasz się na śliczną drobną Amandę!?zamiast tak klikać bez sensu poczytaj coś mądrego.

amanda boska,sharon lekki botoks

gość, 06-08-13, 17:17 napisał(a):gość, 06-08-13, 14:04 napisał(a):gość, 06-08-13, 09:29 napisał(a):ta Amanda ma w sobie coś z karła, karle rysy twarzy i niski wzrosta ty masz w sobie coś z zawistnej krowy: umysł cienki, zamglone oczy i ten smród spomiędzy słów, które ciężko kopytem wystukałaś, muuu!nie gorączkuj się tak kurduplu. Trzba było tyle nie palic papierosków w dzieciństwie:PPP sę nie urosło nie do mnie z tymooo… kolejnego placka zostawiłaś!!! Za dużo trawy! Ty urosłaś ile trzeba, nikt nie wymaga więcej od zawistnej krowy…tylko te cuchnące placki, które zostawiasz na każdym kroku, fee! 😀

Sharon Stone wygląda o wiele lepiej i b atrakcyjnie od Amandy..

haha nooo niestety,mozna byc sliczna aktorka mlodego pokolenia….wszelkie atuty w tym na pierwszym miejscu mlodosc wlasnie…ale jak sie przytulasz do Sharon to musisz wiedziec ,tego dnia nie ty zrobisz wrazenie…….Amanda-z calym szacunkiem ale jestes dalekooooo w tyle….zreszta kazda bylaby….mloda wiekowa ..sexapeal i szyk..pewnosc siebie i klase ….z tym trzeba sie urodzic!!!!!!!!!Sharon jestes Boska!!!!!!!!

Amanda piękna, nietuzinkowa uroda 🙂

gość, 06-08-13, 14:04 napisał(a):gość, 06-08-13, 09:29 napisał(a):ta Amanda ma w sobie coś z karła, karle rysy twarzy i niski wzrosta ty masz w sobie coś z zawistnej krowy: umysł cienki, zamglone oczy i ten smród spomiędzy słów, które ciężko kopytem wystukałaś, muuu!nie gorączkuj się tak kurduplu. Trzba było tyle nie palic papierosków w dzieciństwie:PPP sę nie urosło nie do mnie z tym

Sharone ma mniej pomarszczone czoło od Amandy. Chirurgia plastyczna, może też kwestia makijażu. Nie zmienia to faktu, że Seyfried ma tendencję do marszczenia czoła…

gość, 06-08-13, 09:29 napisał(a):ta Amanda ma w sobie coś z karła, karle rysy twarzy i niski wzrosta ty masz w sobie coś z zawistnej krowy: umysł cienki, zamglone oczy i ten smród spomiędzy słów, które ciężko kopytem wystukałaś, muuu!

gość, 06-08-13, 09:29 napisał(a):ta Amanda ma w sobie coś z karła, karle rysy twarzy i niski wzrost

Amanda jest przecudna 😛

a dlaczego nikt Amandzie nie powiedział że ma placki po korektorze na buziulce? Showbiznez jest koszmarny. Szczerzą się do siebie a ta stara pewnie z młodej w myślach szydzi. A fe

SHARON KOBIETA PEŁNA KLASY:)

gość, 06-08-13, 10:11 napisał(a):Obie wyglądają jakoś ubogo, tanio i nieświeżo. Sorry ale widziałem je już w lepszej kondycji. Sharon do tego choć figura ok. z twarzy się już sypie.A co niby? Ma pompować twarz botoksem i wyglądać jak manekin?

Obie wyglądają jakoś ubogo, tanio i nieświeżo. Sorry ale widziałem je już w lepszej kondycji. Sharon do tego choć figura ok. z twarzy się już sypie.

ta Amanda ma w sobie coś z karła, karle rysy twarzy i niski wzrost

Drażni mnie ta Amanda- niby ładna ale taka jakaś zamulona.

Sliczna jest amanda ale przy sharon wyglada na tlo malo kto patrzac na zdjecie najpierw kieruje na nia wzrok.. Saron super! Mysle ze tez sie tak bd trzymala kiedys;-)

Serialowej Lindy?

Sharon slicznie.

Amanda Who? Wyglada jak kosmitka z tym szerokim rozstawem oczu.

Uwielbiam obie!!! Są swietne w tym co robią i wyglądają tu swietnie:)

sharon wygląda rewelacyjnie na swój wiek – ile ona ma 60 lat???? naprawdę bosko

Amanda jest w szortach i bluzce. SZORTACH nie sukience. Uzycie oczu wskazane …Zwlaszcza , jesli pisze sie artykul o kreacjach?