Ana Brnabic, nowa premier Serbii, otwarcie przyznaje, że jest lesbijką
Ta informacja zelektryzowała media.

Serbia ma nową panią premier. Prezydent kraju, Aleksandar Vučić, desygnował na stanowisko dotychczasową minister, Anę Brnabic. Informacja o nowej premier zelektryzowała media.
Dlaczego?
Czytaj: Ruby Rose – gwiazda, dla której kobiety chcą być lesbijkami
Otóż premier Serbii, Ana Brnabic, otwarcie deklaruje, że jest homoseksualna. Komentujący zwracają uwagę na fakt, że Srbia nie jet krajem, w którym takie deklaracje są na porządku dziennym. Jak pisze Independent, Amnesty International wskazuje ten kraj jako jedno z państw, w którym szczególnie dużo jest zachowań homofobicznych i „transfobicznych”.
Nowa premier Serbii ma 41 lat. Zanim zajęła się polityką, zajmowała się biznesem została nawet uznana za „bizneswoman roku”.
Zobacz też: Czy Marilyn Monroe miała romans z kobietą?
Ana Brnabic wykształcenie zdobywała w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.
O nominacji piszą nie tylko media informacyjne, ale i organizacje broniące praw mniejszości seksualnych. Pojawiają się głosy, że nowa premier być może będzie się starała zmienić obowiązujące w Serbii prawo, w świetle którego związki homoseksualne nie są traktowane na równi z heteroseksualnymi.
gość | 16 czerwca 2017
WIDAĆ, ŻE NIC NIE WIESZ O LESBIJKACH.
[/quote]
Widać prawa w oczy kole 😉 Natury nie oszukasz i niestety ale zawsze jedna przejmuje role faceta w związku (ubiór, zachowanie, styl bycia)[/quote]
Swego czasu przeglądałam stylizacje ślubne i trafiłam na zdjęcia ze ślubu lesbijek. W większości obie panie miały na sobie suknię ślubną
gość | 16 czerwca 2017
nie ma nic z baby
gość | 16 czerwca 2017
chłop w ciele kobity
gość | 16 czerwca 2017
Nie musiała mówić, widać po niej jej orientację.
gość | 16 czerwca 2017
WIDAĆ, ŻE NIC NIE WIESZ O LESBIJKACH.
[/quote]
Widać prawa w oczy kole 😉 Natury nie oszukasz i niestety ale zawsze jedna przejmuje role faceta w związku (ubiór, zachowanie, styl bycia)