Anella niemal w każdym swoim poście na Instagramie oznacza Kim Kardashian. Na imprezie Justyny Sawickiej zdradziła, za co kocha amerykańską celebrytkę i czy chciałaby być jak ona:

– [Kim] Jest moją inspiracją pod względem biznesowym, pod względem jak potrafiła rozwinąć swoją działaność. […] I dlatego często jest oznaczana u mnie.
Ponieważ myślę, że wykonuje dobre ruchy.

– Nie chciałabym wyglądać identycznie jak Kim Kardashian, chociaż jest piękną kobietą. Ma coś w sobie, tak samo jak wszystkie siostry Kardashianki.

– przyznała „Polska Barbie”.

Zdradziła nam również co myśli o gwiazdach-klonach, upodabniających się do innych celebrytów:

– Naśladowanie kogoś, jeżeli chodzi o kwestie wizerunkowe jest bardzo słabe.

Myślicie, że Anella nikogo nie naśladuje? A może już niedługo będzie nie tylko „Polską Barbie”, ale także „Polską Kim”?

❗️🎄❗️Kochani ❗️Gotowi na świąteczne zakupy❓🎁 Portfele @donna_moda_shoes będą idealnym rozwiązaniem na prezent, a już na pewno trafionym 🔝.Te portfele są wyjątkowo piękne, bardzo dokładnie wykonane z najwyższej jakości skory naturalnej SAFFIANO i do tego tylko teraz są w MEGA PROMOCYJNEJ CENIE ❤ Cena z 249 zł w magiczny przedświąteczny sposób zmieniła się na 149 zł, a dodatkowo z kodem 💓„BARBIE” 💓otrzymacie jeszcze 30% rabatu ❤ @donna_moda_shoes #xmasiscoming #xmasgifts #leatherwallet #prezentdlaniej #portfeledamskie #podchoinke #klasykazawszewmodzie #pomyslnaprezent #donnamodaaccessories #giftforher #prezentdlamamy #prezentdladziewczyny #giftday #santaclaus🎅 #christmastgift #magiaswiat #wonderfultime #rabattcode #kodrabatowy #barbie #realbarbie #humanbarbie #plasticfantastic #redandgreen #greendress #startights #tightslove #prezent #discoutcode #promocode 💯❗️❗️❗️❗️

Post udostępniony przez Anella_FirstPlBarbie_Official🔐 (@anella_an_)