Anella na swoim Instagramie już nas tak nie szokuje… Swoją uwagę nadal próbuje przyciągnąć pokazując nagie, przerobione zdjęcia, ale coraz bardziej staje się to nudne. Ostatnie zdjęcie z nagim biustem wywołało trochę szumu, bo Polska Barbie aktualnie nie może zdecydować się, czy chce być Barbie czy może – jak sama określa – Kolejną siostrą klanu Kardashianów/Jenner.

Stało się. Anella pokazała BIUST! Ma z nim problem…

Na najnowszym zdjęciu, które Anella wstawiła na Instagrama ciężko doszukać się naturalności. Oprócz tego, że przerobione zdjęcie jest całkiem ładne i jak na nią całkiem grzeczne, Polska Barbie nie pokazała na nim klasy. Zakładając nogę na nogę, pokazała sporo tego co ma między nogami… Na szczęście większość ukrył photoshop.

Anella już jest nudna! Zmieniła fryzurę a wygląda…zwyczajnie

Jak przystało na instagramowiczkę, Anella zaczęła swoje pierwsze współprace. Dzieli się kodami rabatowymi na szpilki. Która chętna?

🤩❤️🤩Kocham szpilki 🤩❤️🤩 A Wy ❓Buty na szpilce od dawien dawna są synonimem seksapilu i kobiecości. 🤩❤️🤩 Na zdjęciu prezentuje Wam jedne z moich ulubionych ❣️Dodają nam aż 12cm❣️Pamiętajcie, że przy zakupach na @donna_moda_shoes – używając hasła „BARBIE” – uzyskacie rabat wysokości 20% ❣️One of my fav high heels 🤩👠🤩 save 20% with promo code „BARBIE” ❣️ #donnamoda #highheels #12cm #beigeheels #szpilki #klasykazawszewmodzie #donnamodashoes #musthaves #daenerystargaryen #wonderfultime #rabattcode #kodrabatowy #barbie #realbarbie #humanbarbie #plasticfantastic #promocode #womenwithstyle #longlegs #legs4days #legsday #blondine #blondebabe #blondegirl #longhairgoals #curlyhairstyles #hairinspiration #lvbag #dresslover #fashionlookbook

Post udostępniony przez Anella_FirstPlBarbie_Official🔐 (@anella_an_)