Aneta Kręglicka o swojej DIECIE. “Nigdy nie miałam problemów z wagą, a naprawdę nie jem mało”

Aneta Kręglicka/fot. AKPA Aneta Kręglicka/fot. AKPA

Aneta Kręglicka (55 l.) w 1989 roku została Miss Świata. Do dziś wiele osób uważa, że Kręglicka jest jedną z piękniejszych kobiet, które otrzymały ten tytuł. Pod jej zdjęciami nie brakuje zachwytów nad urodą i sylwetką modelki. Ostatnio jedna z internautek postanowiła zapytać, w czym tkwi sekret figury byłej Miss Świata.

Aneta Kręglicka ma PIĘKNE mieszkanie. Jest u niej prawie jak w PAŁACU (ZDJĘCIA)

Aneta Kręglicka o swojej diecie

Aneta Kręglicka w odpowiedzi na pytanie fanki zdradziła, jak wygląda jej dieta. Modelka podzieliła się naprawdę szczegółowym jadłospisem, który w jej przypadku się sprawdza. Zdradziła, co je na śniadanie i obiad, a także co zdarza jej się zjeść wieczorem. Wymieniła też produkty, których unika w swojej diecie.

Nigdy nie miałam problemów z wagą, a naprawdę nie jem mało. Dzień zaczynam ciepłą wodą z cytryną, zimą plus imbir. Śniadanie jem duże, są to płatki owsiane na wodzie z gotowanym też na wodzie jabłkiem z cynamonem i goździkami – ok. 10 minut, do tego orzechy, śliwki suszone i koniecznie gęsty, śmietankowy jogurt. Poza tym jajka, sery i mój wynalazek – mozarellę z powidłami plus czarna kawa. Obiad to zwykle mieszane pieczone i surowe warzywa, ziarna, zawsze awokado, rukola lub inne sałaty, ryby. Unikam mięsa i makaronów, ale uwielbiam pizzę, burratę i sushi. Kolacji nie jadam, czasami pieczone jabłko lub owoc, nie za późno. Popijam czerwone wino – lampkę. To z grubsza moje menu – napisała Kręglicka.

Oczywiście dieta to nie wszystko. Do tego dochodzą ćwiczenia, na które Aneta Kręglicka decyduje się 4 razy w tygodniu.

A figurę zawdzięczam też sportowo. 4 x w tygodniu biegam i ćwiczę – wyjaśniła.

Aneta Kręglicka o swojej diecie
Aneta Kręglicka o swojej diecie/fot. Instagram/anetakreglicka_official

ZOBACZ TEŻ:

Aneta Kręglicka pokazała MAMĘ. „Wiadomo, po kim ma pani geny”

Tak Aneta Kręglicka wyglądała 30 lat temu, gdy zdobyła koronę Miss Świata (ZDJĘCIA)

Aneta Kręglicka na ściance
Aneta Kręglicka/fot. AKPA
Aneta Kręglicka w białej bluzce
Aneta Kręglicka/fot. AKPA
   

Monika Tatara - Redaktor

14 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

rece zwiedle zylaste, ramiona sflaczale, starzeje sie jak kazda z nas, kobitea 50 latka, ma prawo, twarz ladna bo zawsze byla ladna dsiewczyna teraz trylko sie odmladza zeby trzymac klase,

co ona ma ztym rzucaniem grzywki na oko ,

Haha no faktycznie dużo 😀 biedna wygłodzona kobieta

No rzeczywiście sporo je.Szczególnie to jabłko na kolację.

Też jem dość sporo a jestem szczupła takie geny 😉 Ostatnio jedynie zaczęłam pić mineralną cisowianke zamiast słodzonych napoi, ale nie ze względu wagi. Takie dałam sobie postanowienie noworoczne, którego staram się trzymać 🙂

Jakoś mi się nie wydaje żeby biegała. Nie ma łydek biegacza. Mięśni nie widać jak u wysportowanej osoby. Dodatkowo nigdy nie widziałam żeby na zdjęciu była uśmiechnięta. Jak wieczna cierpiętnica z zaburzeniami odżywiania. Menu na to wskazuje. Penie z uporem maniaka próbuje spalić i tak za małą ilość kalorii jakie przyjmuje.

To faktycznie, bardzo dużo je…

Widziałam na żywo. Dramat. Anoreksja

Ale się objada ok. 100 kilokalorii

Obok Marceliny Zawadzkiej, najpiękniejsza Polka.