Aneta Kręglicka jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych Polek. Modelka sławę zyskała w 1989 roku, kiedy uzyskała tytuł „Miss Świata”. I choć za niespełna dwa lata będzie ona obchodzić 60. urodziny, w rzeczywistości wiele osób nie dałoby jej pewnie więcej niż 40 lat. Jaki jest sekret jej młodego wyglądu? Okazuje się, że tajemnica wcale nie leży w skalpelu chirurga plastycznego.

OMG! Ela Romanowska odkryła swoją siostrę. Z tą Miss są łudząco podobne do siebie

Aneta Kręglicka zdradza, jak dba o urodę

Odkąd pod koniec lat 80. Anetę Kręglicką okrzyknięto „Miss World” modelka podbiła polski show-biznes. I mimo że mogłaby zrobić w nim najpewniej oszałamiającą karierę, swoje zawodowe ścieżki prowadziła ku własnemu biznesowi.

Dziś modelingiem zajmuje się bardziej sporadycznie. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją jednak na wybiegu. Aneta poszła w pokazie Macieja Zienia, który był celebracją jego 25-lecia pracy artystycznej. Kręglicka na catwalku zachwycała świetną formą i młodym wyglądem. Czy to zasługa natury? Okazuje się, a przynajmniej tak twierdzi sama 58-latka, że o urodę dba w sposób zdecydowanie nieinwazyjny.

Co poprawiała sobie Kim Basinger? Dziś nie przypomina już siebie

Wbrew temu, co może myślą niektórzy, stosuję wyłącznie naturalne zabiegi – zdradziła. Moim ulubionym zabiegiem od lat jest mezoterapia i rzeczywiście stosuję ją co trzy miesiące. Mniej więcej wtedy, gdy mam czas. Czasami dwa razy do roku zdarza mi się skorzystać z laserów. A tak to naprawdę pielęgnacja i masaże. Sama masuję sobie ciało i twarz. To są naprawdę moje codzienne zabiegi – powiedziała jednemu z tabloidów.

Jest czego zazdrościć?

Mariola Bojarska-Ferenc ostro o programie Chodakowskiej i Krupy: „Obie panie nadają się do poprawki” (WIDEO)

Aneta Kręglicka na imprezie

Aneta Kręglicka/fot. AKPA

Aneta Kręglicka na ściance

Aneta Kręglicka/fot. AKPA

Aneta Kręglicka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA