Aneta Kręglicka pojawiła się w polskim show biznesie w 1989 roku, kiedy to została Miss World. I choć od tego czasu minęło już ponad 30 lat, kobieta wciąż zachwyca nas urodą. 56-latka dziś modelingiem zajmuje się bardziej przy okazji, niemniej jednak co jakiś czas możemy ją jeszcze podziwiać i w tej roli. Niektóre efekty sesji zdjęciowych znaleźć można na jej Instagramie. Podobnie zresztą jak… najświeższe zdjęcie jej 22-letniego syna, Aleksandra. Dodajmy, że jest to rzadki widok, ponieważ gwiazda w sieci pokazuje przeważnie swoje stylizacje czy zawodowe projekty.

Aneta Kręglicka o swojej DIECIE. „Nigdy nie miałam problemów z wagą, a naprawdę nie jem mało”

Aneta Kręglicka pokazała dorosłego już syna

Aneta Kręglicka właśnie przebywa z rodziną w górach. Modelka wybrała się z najbliższymi na narty. Kilka ujęć ze stoku opublikowała w social mediach. Wśród najnowszych zdjęć można znaleźć też fotografię jej syna.

Szusujemy z rodzinką. Synek – napisała Aneta.

Fani gwiazdy od razu dostrzegli urodę 22-latka. W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów. „Przystojniak”, „fajny facet”, „piękny jak mama”. No właśnie… czy wy również dostrzegacie duże podobieństwo między Aleksandrem i Anetą?

Aneta Kręglicka na ściance

Aneta Kręglicka/fot. AKPA

Aneta Kręglicka na imprezie

Aneta Kręglicka/fot. AKPA

scena z: Aneta Krêglicka SK: , , , , , , , , , fot. Kurnikowski/AKPA