Angelika Mucha znana w sieci pod pseudonimem Littlemooonster96. To jedna z najdłużej panujących influencerech w mediach społecznościowych. Zasłynęła jako największa fanka Justina Bibera, łatka niestety do dziś jej została. Z czasem zaczęła pojawiać się na warszawskich salonach i telewizyjnych programach, więc można uznać ją już za celebrytkę.

Angelika Mucha o toksycznym zachowaniu Marcina Dubiela w stosunku do Natsu

Angelika Mucha wzięła ślub na swoich urodzinach

Angelika Mucha co roku organizowała huczne urodziny w swoim ulubiony klubie Sketch NITE na słynnej Mazowieckiej w Warszawie. Swoje 25. urodziny także odbyły się w tym samym miejscu, ale zdecydowanie różniły się od poprzednich. Tym razem Littlemooonster zapragnęła wesela w stylu Las Vegas…

HOT! Angelika Mucha w seksownej sesji na Instagramie. Prawie jak z PLAYBOYA!

Wynajęła sobie męża, którym okazał się przystojny influencer Kamil Szymczak, suknię ślubną, welon i samochód w stylu starego Hollywood. Gwiazda wieczoru jak prawdziwa panna młoda weszła do kluby nocnego, aby zamienić go w wesele.

Angelika Mucha świeci pośladkami na Instagramie. Pokazała się w mocno wyciętych STRINGACH

Dopiero teraz pochwaliła się zdjęciami z wieczoru. Widzimy, że Angelika miała na sobie bardzo długi welon i krótką sukienkę z cekinami. Kamil również postawił na biel i czarną koszulę. Pod postem napisała: „Sorry Justin Bieber, zrobiliśmy to”. 

Trzeba przyznać, że pasowaliby do siebie. Szkoda, że to był tylko performens…

Angelika Mucha, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Angelika Mucha, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA