Angelika Mucha (22 l.) w sieci znana jest jako Little Mooonster. Mucha w ciągu ostatnich kilku miesięcy bardzo zmieniła swój styl – z grzecznej dziewczynki zamienia się w prawdziwą seks bombę. Na Instagramie pokazuje coraz więcej ciała, a tym razem opublikowała efekty pikantnej sesji zdjęciowej, na której pozuje w stringach i staniku. Tak odważnych zdjęć na jej profilu jeszcze nie było.

Angelika Mucha zmienia styl? (ZDJĘCIA)

Angelika Mucha w staniku i stringach pozuje w polu

Angelika Mucha zasłynęła jako największa fanka Justina Biebera w Polsce. Mucha prowadzi swoje konto na YouTubie, a na Instagramie – gdzie pokazuje odważne sesje zdjęciowe obserwuje ją 1,6 mln. Internautów! Angelika w 2018 roku wzięła również udział w telewizyjnym show: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie zajęła 5. miejsce.

Angelika Mucha o TzG: ledwo się schylam!

Mucha przeszła sporą metamorfozę. Zawsze należała do szczupłych osób, ale postanowiła ostro wziąć się na siebie i zaczęła regularnie ćwiczyć, co natychmiast można zauważyć po jej sylwetce. Angelika popracowała nad swoją muskulaturą i widać, że spędziła wiele godzin na siłowni. Dodatkowo Angelika stawia teraz na bardziej seksowny styl i chętnie pokazuje swoje ciało.

Angelika odważną fotkę w skąpym kostiumie opatrzyła cytatem z piosenki Seleny Gomez. Mucha zaprezentowała dokładnie, jak wygląda jej sylwetka, przy okazji chwaląc się wypracowanymi na siłowni pośladkami.

W komentarzach posypały się słowa zachwytu nad wyglądem influencerki. Fani nie szczędzili pochwał w stronę jej figury. Internauci zauważyli, że po modzie na pozowanie wśród żółtego rzepaku przyszła pora na roznegliżowane fotki w zbożu.

Były rzepiary teraz sezon na przenicary.

Uważaj na kleszcze w tych krzakach!

Figura marzeń.

Podziwiam za odwagę – czytamy w sekcji komentarzy.

Angelika Mucha świeci pośladkami na Instagramie

Angelika zapozowała w skąpym kostiumie kąpielowym, w którym wyglądała jak Króliczek Playboya. Mucha założyła bandażową górę od bikini, do której dobrała mocno wycięte stringi ozdobione metalowymi kołami. Włosy zostawiła rozpuszczone a na twarzy miała ledwo zauważalny, delikatny makijaż.

Angelika Mucha w stringach i staniku pozuje wśród zboża.

Angelika Mucha w stringach i staniku pozuje wśród zboża. Screen z Instagrama/littlemooonster96.

A Wam jak podobają się najnowsze fotki na profilu Angeliki?

Pasują do niej tak odważne zdjęcia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Angelika Mucha znów rozbiera się do BIELIZNY! Seksownie?

HOT! Angelika Mucha w seksownej sesji na Instagramie. Prawie jak z PLAYBOYA!

Angelika Mucha zdradza, kto ją ubiera na imprezy

Angelika Mucha w białej,d dziewczęcej sukience na ściance.

Angelika Mucha, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Angelika Mucha wychodzi z telewizji śniadaniowej.

Angelika Mucha, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.

Angelika Mucha w skórzanej mini.

Angelika Mucha, fot. Kurnikowski/AKPA.