Ania Wendzikowska pokazała swoją młodszą córkę, 1,5 roczną Antosię: Jaka podobna do mamusi
Anna Wendzikowska (38 l.) ma 5-letnią córkę Kornelię ze związku z Patrykiem Ignaczakiem oraz 1,5 roczną Antosię, której ojcem jest jej obecny partner, Jan Bazyl. Dziennikarka jest kolejną gwiazdą, która dołącza do akcji #siedzęwdomu. Pokazała, jak spędza czas z młodszą córeczką.
ZOBACZCIE, co fani wypatrzyli na najnowszym zdjęciu Ani Wendzikowskiej
Ania Wendzikowska z córką, 1,5 roczną Antosią
Ania nie należy do gwiazd, które nie pokazują twarzy swoich dzieci. Od czasu do czasu pojawiają się u niej na Instagramie w całej okazałości. Tym razem udostępniła urocze fotki z młodszą córką.
my w domu.. 🏠 uśmiechamy się do Was i przytulamy Was 🖤 nie chcę się silić na pisanie czegoś pseudo-odkrywczego.. przecieram oczy ze zdumienia na to, co się dzieje. Jestem w szoku, jak nagle nasz, pędzący na złamanie karku, Świat się zatrzymał.. myślcie pozytywnie, a jeśli szukacie filmów dla zabicia nudy zajrzyjcie na moje IS, mam dla Was trochę rekomendacji 🎥 trzymajcie się ✌🏻#zostajewdomu#zostanwdomu#watchmovies – napisała.
Na zdjęciu Antosia ubrana jest w czarną sukienkę w białe serca, a na głowie ma opaskę.
Fan do Ani Wendzikowskiej: Przestaję Cię obserwować. Nie oferujesz nic z prawdziwego życia
Ania Wendzikowska pokazała córkę Antosię:
https://www.instagram.com/p/B9xOwKOl41p/?utm_source=ig_web_copy_link
Jak piękna córeczka 😍 zdrowia!
Jaka podobna do mamusi ❣️
Śliczna ta mała 🥰🥰🥰 – piszą fani.
Anna Wendzikowska pokazała urodziny córki. Dziennikarka pozowała z dziewczynkami i partnerem
A jeśli nie macie co robić, zajrzyjcie koniecznie na Instastories dziennikarki – tam poleca filmy z różnych gatunków.




Do ojca podobne? Ale w końcu kim jest ojciec? Ten jej instagram to jeden wielki baner reklamowy, i nawet z tym się specjalnie nie kryje….. słabe to
Wogole nie podobna do matki wykapany ojciec starszej corki tak nie wystawiala zdjec jak byla w tym wieku co wstydzila sie ze dziecko ma zeza.
akurat caly ojciec, Anna widocznie ma slabe geny, skoro zadnej z corek nie przekazala, obie po tatusiach
czy mała też już miała operacje plastyczne?? skoro mówicie że jest podobna do mamy.. nie jest
Aniu kiedy kolejny partner i nowy bombelek? Szybko trzeba działać bo już pani nie jest za młoda. Jeszcze ze 3 proponuje urodzić. Niech każde ma innego tatusia.
Antosia.zbyt opalona jak na dziecko :/
Bo liczą na to że jak dzieci dorosną i wtedy je pokażą to więcej zarobią na ich wizerunku
Wogole nie rozumiem tego chowania twarzy dzieciom naszych gwiazd . Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi . Krupa kest gwiazda MIĘDZY ( innymi ) NARODOWĄ i nie bała się pokazać dziecko od pierwszego dnia po urodzeniu
Ona ma bardzo niska samoocenę dlatego naśladuje wszystkich . Jak nie Dzoannę to Jenifer Lopez albo jeszcze inne . Lopez jest od niej dużo starsza a wyglada że odwrotnie
Od czasu jak Dżiana pokazała swoje dziecko to Wszsytkie inne robią to samo
Wendzikowska nie przestaje się robić na latynoamerykankę Jenifer Lopez
Hurtowo wykupiła tonik z AFPV na dwumiesięczną kwarantannę . Martwisz się że pocztę tez zamkną – Aniu ?
Młodsza będzie pokazywać bo jest ładna a starszej się wstydzi