Ania Wendzikowska (38 l.) obecnie przebywa na wyspie Mauritius, która jest położona w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Dziennikarka chętnie relacjonuje na swoim Instagramie pobyt na rajskich wakacjach. Spostrzegawczym fankom nie umknął jeden szczegół, który ostatnio pojawił się na zdjęciach Anny.

Anna Wendzikowska gorzko o polskich aktorach. Woli rozmawiać z amerykańskimi! (WIDEO)

Anna Wendzikowska się zaręczyła?

Anna Wendzikowska wyjechała z rodziną na krótki urlop. Dziennikarka należy do bardzo pracowitych osób, a mimo to udaje się jej dzielić obowiązki pomiędzy pracę, dom i wychowywanie dzieci. Wszystko wskazuje na to, że Wendzikowska jest szczęśliwa jak nigdy wcześniej. Czyżby związek z Janem Bazylem ją tak uszczęśliwiał?

Dziennikarka zaczęła spotykać się z Janem Bazylem na początku 2017 roku. Związek pary przechodził wzloty i upadki. Chwilę po urodzeniu drugiej córki, Antoniny para rozstała się, jednak nie na długo. Wendzikowska i milioner są razem od czterech lat, z małą przerwą.

Ania Wendzikowska 10 lat temu; zobaczcie, jak się zmieniła!

Fani w sekcji komentarzy wydawali się zachwyceni nowym zdjęciem dziennikarki. Ania po każdej z ciąż w ekspresowym tempie wracała do sylwetki. Będąc na wakacjach Wendzikowska chętnie fotografuje się w kostiumach kąpielowych, w których widać jak szczupłą ma sylwetkę.

Spostrzegawczy Internauci oprócz płaskiego brzucha dziennikarki wypatrzyli na zdjęciu pierścionek. Pod postem pojawiły się komentarze, sugerujące – że Ania i Jan mogli się zaręczyć.

Czy ja widzę… oprócz pięknej kobiety jeszcze… 💍? – zapytała jedna z fanek

Anna Wendzikowska z tajemniczym pierścionkiem na palcu:

View this post on Instagram

good morning #mauritius🇲🇺

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on

View this post on Instagram

córeczka ❤️ #summervibes

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on

Dziennikarka jeszcze nie odniosła się do tych plotek.

Wendzikowska w jednym z wywiadów opowiedziała, jak wygląda jej związek z milionerem. Ania przyznała, że partner pomaga jej w obowiązkach, którymi dzielą się po połowie. W ten sposób, gdy Ania ma bardziej pracowity dzień domem zajmuje się Jan.

 Nie znaczy to, że dzisiaj ja robię pranie, a jutro ty, tylko dzielimy się na zasadzie, co kto bardziej lubi, czy co komu zrobić wygodniej. Jak ja jestem bardziej zajęta, to ty mnie odciążysz i odwrotnie – wyjawiła dziennikarka

Wygląda na to, że związek pary wrócił na właściwe tory.

Myślicie, że Ania i Jan niedługo poinformują o zaręczynach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ania Wendzikowska szczęśliwa po relacjonowaniu Oscarów, a fani robią aluzje do Kingi Rusin

Anna Wendzikowska pokazała urodziny córki. Dziennikarka pozowała z dziewczynkami i partnerem

Ania Wendzikowska znowu zakochana. Partner odwiedził ją w pracy (ZDJĘCIA)

Anna Wendzikowska Jan Bazyl

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Fot.Forum