Szansa na sukces to jeden z kultowych programów telewizji polskiej. Chyba nie ma osoby, która nie zobaczyłaby chociaż jednego odcinka. Wojciech Mann od samego początku od 1992 do 2012 roku prowadził program.

Szansa na sukces

Udziałem w talent-show mogą się pochwalić, takie osobistości jak: Justyna Steczkowska, Anna Wyszkoni, Kasia Cerekwicka, Grzegorz Wilk, Ewa Farna, Małgorzata „Margaret” Jamroży, a nawet Donald Tusk.

W studiu była kanapa, na której zasiadało jury – w każdym odcinku inne składające się ze znanych wokalistów, czy zespołów.

Ania Wyszkoni Instagram

Dzisiaj Ania Wyszkoni wstawiła zdjęcie kanapy na swój Instagram. Okazuje się, że leży zapomniana w garderobie Telewizji Polskiej na Woronicza. Dobrze zauważyła wokalistka, że kanapa powinna znaleźć się w muzeum.

Poznajecie tę kanapę? Jak na sławę, którą onegdaj zdobyła w programie Szansa na sukces, skończyła dość marnie… w jednej z zabytkowych garderób w bloku F na Woronicza . A powinna co najmniej w Muzeum Telewizji Polskiej (gdyby takie istniało), a najlepiej w najbliższym Hard Rock Cafe obok równie słynnych anegdot Pana Manna – napisała Wyszkoni. 

Z kolei internauci, zamiast zwrócić uwagę na kanapę, skomentowali długie i zgrabne nogi Ani.

  • Kanapa jak kanapa ale ty twoja buźka i nóżki sliczne
  • Ciężko patrzeć na kanapę, jak widzę takie piękne nogi! 😍
  • niu ty zawsze masz talent do pozowania na zdjęciach ale jak ktoś popatrzy na twoje zdj to mu sie chumor poprawi pozdrawiam
  • Ale pani jest piękna i te zgrabne gołe nogi cudo. Kwintesencją kobiecości pani jest. Ideał kobiety z pani jest.

Paweł Kukiz, Anna Wyszkoni
fot. Zawada/AKPA