Anita Lipnicka po rozstaniu z Johnem Porterem znów odnalazła miłość. Artystka związała się z brytyjskim artystą multimedialnym Markiem Grayem, którego poślubiła w 2016 roku. Choć zdarzało się, że zabierała męża na branżowe imprezy, a nawet udzielili wspólnego wywiadu, to uchodzą za jedną z bardziej tajemniczych par w show-biznesie.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała MĘŻA. „Z tym Panem życie to przepiękna podróż!”

Anita Lipnicka pokazała męża

Ślub pary też był owiany tajemnicą – Lipnicka dopiero po fakcie pochwaliła się nowiną. Wówczas piosenkarka nie mówiła o związku i nowym partnerze. Dopiero dwa lata po ślubie, w „Kulisach sławy” udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Wówczas Anita Lipnicka przyznała, że nie wierzyła, że po rozstaniu z Johnem Porterem uda jej się jeszcze znaleźć miłość. Ale udało się, a decyzja o ślubie z Markiem była spontaniczna. Co ciekawe, kiedy się poznali, mężczyzna nie wiedział, że Lipnicka jest znaną w Polsce piosenkarką. Przekonał się dopiero po przyjeździe do Polski.

Byłam samotną matką, wracałam z trasy do pustego domu i myślałam, czy kiedykolwiek jeszcze będę miała szansę na jakąkolwiek relację. I nie spodziewałam się, że będę miała taką, czyli najmocniejszą z możliwych – powiedziała.

Teraz po wielu miesiącach od ostatniego wspólnego zdjęcia, wokalistka opublikowała kolejną fotkę z mężem i dodała tajemniczy opis.

To był dla nas dobry dzień. Nie powiem, co się wydarzyło, bo mój mąż uważa, że i tak gadam za dużo – napisała.

Mark Gray – kim jest partner Anity Lipnickiej?

Mark Gray przez wiele lat pracował jako dyrektor kreatywny w reklamie. Porzucił tę pracę, kiedy urodziły się jego dzieci – córka i syn, którzy dziś są nastolatkami. Po ich narodzinach zajął się sztuką i realizował projekty dla klientów z całego świata. Mark pomaga też Anicie. Kiedy sprzedał dom i przeprowadził się do Polski, włączył się do pracy nad płytą Lipnickiej – stworzył teledysk i okładkę do utworu „Ptasiek”.

Jest mega kochany, jest bardzo opiekuńczy, romantyczny. Przez 10 lat wychowywał swoje dzieci sam, więc jest wyćwiczony, wytrenowany w sytuacjach domowych. Pralki, zmywarki go nie straszą i chce pomagać, ale oprócz tego jest bardzo męski – mówiła Lipnicka w „Kulisach sławy”.

ZOBACZ TEŻ:

Ola Szwed rzadko pokazuje partnera. Teraz pokazała ich wspólne zdjęcie. „Moja miłość”

Mężowie polskich gwiazd – wiecie, z kim związały się Socha, Kożuchowska albo Zielińska?

Karolina Szostak ma nowego partnera? Paparazzi sfotografowali ją w towarzystwie tajemniczego mężczyzny (ZDJĘCIA)

Anita Lipnicka pokazała męża

Mark Gray, Anita Lipnicka/fot. AKPA

Anita Lipnicka z mężem na ściance

Anita Lipnicka, Mark Gray/fot. AKPA

Anita Lipnicka na ściance

Anita Lipnicka/fot. AKPA

Anita Lipnicka w szarym płaszczu

Anita Lipnicka/fot. AKPA