Anja Rubik na okładce rosyjskiego Vogue’a (FOTO)
Anja Rubik przeżywa właśnie złoty okres swojej kariery. Sesje zdjęciowe, kampanie reklamowe, pokazy największych projektantów… A może by tak odrobinę przystopować?
Na okładce listopadowego wydania rosyjskiego Vogue’a, Anja wygląda na lekko przemęczoną. W oczy rzucają się przede wszystkim jej wyostrzone rysy twarzy. W jej wypadku określenie \”wydatne kości policzkowe\” zaczyna nabierac nowego znaczenia.
Z pięknej zmysłowej dziewczyny, modelka powoli przeminia się w nastolatkę o przestraszonym spojrzeniu.
Nie uważacie, że Anja powinna wypocząć i troszkę przytyć?
wyglada ok, piekna nie jest, ale fotogeniczna za to.
spoko fotki:)
modelki nie ocenia sie po twarzy tylko po wymiarach
o kur…ale zawiało photoshopem…hahaha… głowa wlepina we włose…hahaha
uważam, że to zwykła bladź, kasznkę by reklamowała. rubik to przećpana ścierka bez serca, niech zdycha w bólu
za dużo retuszu na żywo ładniejsza
allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10388924 Garfiel, Bugs i inne! tanie ubrania!!! zapraszam serdecznie!!!!!!
nie, nie uważamy. Ania jest piękna taka, jaka jest, i wcale ostatnio nie schudła ani nic. wygląda tak jak zawsze, czyli bosko!
idealna 🙂
“Z pięknej zmysłowej dziewczyny, modelka powoli przeminia się w nastolatkę o przestraszonym spojrzeniu. ”to chyba dobrze, biorac pod uwage, ze obecnie najwieksza kariere robia wlasnie nastolatki, ktore… wygladaja na nastolatki.bez rewelacji birzu, moze czas znalezc inne hobby.
anja nei ejst nastolatką, a 2 ze jakby bylla przemęczona to fotoszopem by ten efekt usuneli. nei znacie sie na zdjeciach mody i tyle
ona jest taka brzydka,szacun dla jej osiągnięć ale powiem szczerze że nie rozumiem jej fenomenu.
Nie jest ładna, jej figura mnie przeraża, ale mam do niej wielki szacunek i życzę jej wszystkiego najlepszego!
*tzn fajna
Nom… wygląda jak nie-ona o.Odziki-g(.bloog(.plThe true story, the true words…
fajne okładka
Ona wogóle na tej fotce nie wyglada ja Ona, żenada, kazdego mozna było by tam postawić i przerobic, przecież ten wytwór photohopa wogóle nie przypomina jej.
Nie uważamy. Anja jest najlepszą polską modelką. To już jest ikona.
Nie wiem o co chodzi Bijou, bo to jest wg mnie jedno z lepszych zdjęć panny Rubik. Wygląda wspaniale i właśnie nie widać jak jest chuda dzięki zakrytym nogom.
tak, super rady niech przytyje i przestanie sie pokazywac w pismach, dobra rada jak bedzie chciala zakonczyc kariere.
nieźle jak na nią
Ładna okładka, wyjątkowo ładna.
E tam. Wygląda po prostu jako modelka. One muszą być chude jak patyczaki. Jest bardzo fotogeniczna, a to najważniejsze w zawodzie modelki. Na żywo wypada nieco gorzej, ale też nie jest źle.
gość, 24-10-10, 12:48 napisał(a):Anja to piękna kobieta, niech tylko się nie doprowadzi do stanu’ wieszaka’. Powinna troszkę zając się sobą 🙂 ona juz jest wieszakiem-na ubrania 🙂
ma już 26 lat więc powoli zbliża się do ‘’emerytury’’. nic dziwnego, że zrobi wszystko, aby utrzymać się w tym biznesie.
Po co ma przystopować? W tym zawodzie łatwo jest zlecieć z fali… A modelki po prostu muszą być chude, nawet by można było napisać że muszą być mega chude. Taki zawód. Nie ma się czym ekscytować.
fatalna , głupa sepleniądza dziewuch o brzydkiej urodzie i figurze!
mówię też jako kobieta: fidura super, gęba jak niedorozwinięta, sorry, ale nie ma myśli, nigdy i nigdzie, na żadnym zdjęcia, gęba rozwata ZAWSZE tak samo, innej miny nie potrafi zrobić, dla mnie modelka jednej miny. No i twarz długości około 30 cm, nie przemawia do mnie, figura , tak!
Anja to piękna kobieta, niech tylko się nie doprowadzi do stanu’ wieszaka’. Powinna troszkę zając się sobą 🙂
JEST PIEKNA!!! CUDOWNA I MOWIE TO JAKO KOBIETA