W sobotni wieczór w Warszawie odbyło się wyjątkowe show w fantastycznej oprawie artystycznej, podczas którego wznoszono toast z ambasadorami projektu „Jak w górę to z Wami” marki Chivas. Taką imprezę, w karnawałowym stylu nie oferuje żadne inne miejsce, jak Baila Show&Dining w Browarach Warszawskich. 

Anja Rubik na wyjątkowej imprezie Chivas

Ambasadorami projektu byli: Anja Rubik, Olga KordysKozierowska i Ten Typ Mes. Dlatego też tego wieczoru nie mogło zabraknąć top modelki! Zjawiała się w zaskakującej kreacji, miała na sobie długą suknię do ziemi z kapturem. Dość prostą sukienkę zdobiły duże kolczyki na uszach. 

Anja Rubik z rodziną w drodze na event Chivas Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Podczas imprezy pod tytułem „Jak w górę, to z Wami!” goście mogli delektować się alkoholem marki Chivas Regal i podziwiać niezapomniane show na scenie z udziałem profesjonalnych tancerzy i artystów. 

Kampania „Jak w górę, to z Wami!” jest polską adaptacją globalnego projektu „I Rise, We Rise!”. Projekt wystartował w lipcu 2022 r., kiedy to marka zaprezentowała nową komunikację i poinformowała o współpracy z ambasadorami, którzy poprzez swoje zawodowe sukcesy odzwierciedlają hasło kampanii. W kampanię zaangażowani są: Anja Rubikpolska supermodelka i aktywistka o międzynarodowej sławie, Ten Typ Mes – popularny muzyk i producent, Olga Kordys-Kozierowska – Prezeska Fundacji „Sukces Pisany Szminką”, znana dziennikarka, autorka książek i business coach oraz Michał Kempa – stand-uper i prezenter telewizyjny.   

Anja Rubik z rodziną w drodze na event Chivas,,Image: 743819426, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radosław NAWROCKI / Forum

Anja Rubik z rodziną w drodze na event Chivas, Fot. License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radosław NAWROCKI / Forum