Anja Rubik głównie karierę robi za granicą, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Natomiast jeśli chodzi o Polskę, modelka nigdy nie przechodzi obojętnie obok ważnych spraw społecznych. Zajmuje swoje stanowisko i głośno o tym mówi.

Anja o masturbacji w wieku 8 lat: bawiłam się misiem, było ocieranie się o misia

Kilka miesięcy temu Anja poruszyła szkolną edukacją seksualną. Udowodniła, że młodzież nie jest przygotowywana do życia seksualnego i wydała książkę #SEXEDPL , która szybko stała się bestsellerem. Z kolei od początku tego roku prowadzi na YouTubie kanał SexEdPL ROOM. 

Anja Rubik o strajku nauczycieli

Teraz w przypadku tak głośnego strajku nauczycieli, Rubik również poruszyła ten temat w mediach społecznościowych. Natomiast tym razem spotkała ją fala krytyki.

Z całego serca wspieram strajk nauczycieli!
Jestem dumna z mojej siostry, która jest nauczycielką i wszystkich innych nauczycieli którzy również tego kwietnia zjednoczą się i zawalczą o swoją godność! Nauczycielki/Nauczyciele są odpowiedzialni za przyszłe pokolenia Naszego kraju, za kształcenie , wychowanie, bezpieczeństwo! To wstyd, że osoby tak ważne, z tak wielką odpowiedzialnością ledwo wiążą koniec z końcem! Każdy Rodzic, dla którego przyszłość swojego dziecka jest ważna powinien wesprzeć ten strajk!

– czytamy.

Tłumaczy, że oczywiście będą utrudnienia, ale nie ma innego wyjścia. „Nauczyciele są sfrustrowani, bo  nie stać ich na zapłacenie podstawowych rachunków nie mówiąc o innych ważnych elementach życia”.

Nie będzie w stanie być dobrym pedagogiem. Jestem o tym przekonana!

– pisze modelka.

Podpisuję się pod każdym słowem!

– napisała Kinga Rusin.

Anja Rubik po wywiadzie: Maciek, skontaktuje się z tobą mój prawnik

  • Tez chciałabym mieć 2 miesiące płatnego urlopu, każde święto wolne i ogólnie tyle dni wolnych w ciągu roku i jeszcze brać za to kasę
  • Szkoda że strajkują kosztem uczniów…
  • Dobry nauczyciel zarabia krocie na korepetycjach.
  • Bezsensu. Ludzie mają gorsza pracę i zarabiają mniej. Kierowca autobusu zarabia mniej niż oni a pracuje wiecej. Powiedzą 45 min na lekcji… Rolnicy mogli strajkowac bo na prawdę to jest praca. Kasjer zarabia mniej..
  • „…. nie stać ich na zapłacenie podstawowych rachunków” 🙈🤣🤦🏻‍♂️ Aniu zejdź na ziemię aż tak źle to nie jest to nie Somalia. Moje dwie siostry są nauczycielkami. Maja domy rodziny, dzieci i zapłacone rachunki a i nawet na wakacje wyjeżdżają 😉
  • Ilu nauczycieli wykonuje swoją pracę z powołania, z zaangażowaniem? Ilu nauczycielom zależy na przyszłości dzieci i młodzieży? Niestety takich można szukać że świeca. Każdy pracownik ma prawo do podwyżki. Każdy wykonuje ciężka i odpowiedzialna pracę. Tyle w temacie.
  • A strajk bibliotekarzy czy sprzątaczek tez będziesz popierać? Ci ludzie tez chcą godnie żyć. Wielu nauczycieli nie powinno mieć kontaktu z dziećmi bo rujnują ich psychikę i wiarę w siebie. Pedagog a pedagog, jest różnica!!!

– piszą zbulwersowani internauci.

Rubik odpowiedziała na falę krytyki i wbiła szpilę internautom.

Jeszcze niedawno wszyscy krzyczeliście stop nienawiści! A tu nagle tyle się wylewa.. jestem w lekkim szoku!

Jedna z obserwatorek odpowiada:

Ty wylewasz swoja nienawiść do rządu, stojąc bez sensu z tą głupią kartka i miną równie głupią. A wszystko po to, żeby uderzyć w rząd, którego nie lubisz. Gdyby rządziło PO, siedziałabyś cicho jak mysz pod miotłą.

Anja nie daje za wygraną. Tłumaczy:

dziwie się , że piszesz moda w swoim bio … bo duża część mody jest tworzona przez osoby, które identyfikują się z LGBTQAIP+ … jesteś fanką mody, ale nie wspierasz osób, które ją najlepiej tworzą .. ciekawe ..

A Wy po jakiej stronie jesteście?

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z całego serca wspieram strajk nauczycieli! Jestem dumna z mojej siostry, która jest nauczycielką i wszystkich innych nauczycieli którzy również 8ego kwietnia zjednoczą się i zawalczą o swoją godność! Nauczycielki/Nauczyciele są odpowiedzialni za przyszłe pokolenia Naszego kraju, za kształcenie , wychowanie, bezpieczeństwo! To wstyd, że osoby tak ważne, z tak wielką odpowiedzialnością ledwo wiążą koniec z końcem! Każdy Rodzic, dla którego przyszłość swojego dziecka jest ważna powinien wesprzeć ten strajk! Owszem, będzie to chwilowe utrudnienie ale nie ma innego wyjścia! Nauczyciel/ Nauczycielka , który jest sfrustrowany gdyż nie stać go/ją na zapłacenie podstawowych rachunków nie mówiąc o innych ważnych elementach życia - nie będzie w stanie być dobrym pedagogiem.Jestem o tym przekonana! Wspierajmy NAUCZYCIELI ! #strajknauczycieli 🇺🇸 I support the teachers' strike with all my heart! I am proud of my sister, who is a teacher and all of the other teachers who will unite and fight for their dignity on April 8th! Teachers are responsible for the future of our generations, for their education, upbringing and safety! It is absurd that people who are so important, with so much responsibility and impact, barely make ends meet! Every parent for whom the future of their child is important should support this strike! Yes, it will be a temporary difficulty but there is no other way out! A teacher who is frustrated because he / she can not pay her/his basic bills, not to mention afford other necessary and important elements of their life - will not be able to be a GOOD teacher. I am convinced of that! Let's support the TEACHERS! #strajknauczycieli

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

Cannes Celebrity attends the screening of 'BlacKkKlansman' during the 71st Cannes Film Festival / BACKGRID , kod: Anja Rubik
scena z: Anja Rubik, SK:, , fot. Baranowski/AKPA scena z: Anja Rubik, SK:, , fot. Baranowski/AKPA