Anja Rubik przez ostatnie lata ciężko pracowała na to, aby nie kojarzyć jej tylko i wyłącznie z karierą supermodelki. Dziś znana jest także jako autorka książki #SEXEDPL skierowaną do młodzieży oraz za książką „SEXEDPL”, skierowaną do dorosłych.

Anja Rubik ambasadorką kampanii „Jak w górę, to z Wami!”

Właśnie marka Chivas Regal ogłosiła kampanię „Jak w górę, to z Wami!”, której ambasadorką została Anja Rubik. Modelka idealnie wpasowuje się w przesłanie kampanii: bierze udział w licznych projektach społecznych, do wszystkiego przykłada się całym sercem,  jest świadoma własnej wartości, a jednocześnie zawsze pozostaje sobą.

Marka Chivas Regal swoją kampanią zachęca przede wszystkim do doceniania tych, którzy zawsze są gotowi, by pomagać i wspierać. Podkreśla, jak ważne jest, by to wspólnie z tymi osobami cieszyć się sukcesami i wzajemnie inspirować się do kolejnych działań.

Za pomocą hasła „Jak w górę, to z Wami!” chcemy zbliżyć do siebie ludzi, zwłaszcza, że w ostatnich latach wspólne spędzanie czasu było utrudnione – mówi Klaudia Szymańczyk, Brand Manager marki Chivas Regal w Wyborowa Pernod Ricard. Doskonale wiemy, że to właśnie dzięki osobom, które nas inspirują i wspierają, możemy dążyć do wyznaczonych celów, rozwijać swoje pasje i realizować marzenia. Dlatego w naszej kampanii podkreślamy, że razem sięgamy wyżej! – dodaje.

Nic dziwnego więc, że to właśnie Anja Rubik jest ambasadorką kampanii „Jak w górę, to z Wami!”, za którą stoi oryginalna luksusowa marka szkockiej whisky typu blended.

Kampania Chivas Regal „Jak w górę, to z Wami!” zachęca do wspólnego świętowania sukcesów życiowych, dlatego marka przewidziała również spotkania z innymi inspirującymi osobami oraz konkursy z nagrodami dla konsumentów. Do kampanii marki Chivas Regal dołączyli: Ten Typ Mes – popularny muzyk i producent, Olga Kordys Kozierowska – Prezeska Fundacji „Sukces Pisany Szminką”, znana dziennikarka, autorka książek i business coach oraz Michał Kempa – stand-uper i prezenter telewizyjny.

To właśnie dzięki nim uczestnicy dostaną szansę na rozwój swoich pasji.

Kampania „Jak w górę, to z Wami!” jest polską adaptacją globalnego projektu „I Rise, We Rise!”. Więcej informacji znaleźć można na stronie Jak w górę to z Wami – Chivas Regal Whisky – Chivas Regal PL oraz na social media marki Chivas Regal.