Mąż Anny Kalczyńskiej, Maciej Maciejowski po 16 latach odchodzi z TVN-u. Był członkiem zarządów spółek TVN, TVN Media i odpowiadał za obszar digital. To nie są jedyne zmiany w stacji – wcześniej odeszli: Justyna Pochanke i jej mąż Adam Pieczyński.

Anna Kalczyńska zrezygnuje z „Dzień Dobry TVN”?

Anna Kalczyńska przeszła odważną metamorfozę – BLOND włosy to już przeszłość

Natomiast po komunikacie TVN-u, że Maciej Maciejowski odchodzi ze stacji, natychmiast powstała gorąca dyskusja, czy Anna Kalczyńska zrezygnuje z „Dzień Dobry TVN„. Para pobrała się kilka lat temu i mają troje dzieci.

Prowadząca „Dzień Dobry TVN” opublikowała post na Instagramie z okazji wielkich zmian w życiu męża:

„Maciej znał Annę z wizji..” – tak było! Poznaliśmy się w 2006r, gdy pracując nad projektem programu „Tu Europa” trafiłam do Maćka, żeby opracować reklamową strategię komunikacyjną. Chyba go na starcie trochę onieśmieliłam, ale szybko odzyskał Chłopak rezon:) ułożyliśmy tekst dla prasy, pochylając się nad firmowym sushi..i oto 14 lat później mamy troje dzieci, piękne wspomnienia związane z naszą firmą i jeszcze fajniejsze plany na przyszłość. Good night and good luck! – napisała Kalczyńska. 

Pod zdjęciem jeden z internautów zapytał, czy  „Pani też odejdzie z TVN-u”. Dziennikarka krótko i zwięźle odpowiedziała „NIE”.

Anna Kalczyńska pokazała mamę. Widać, po kim odziedziczyła elegancję