Anna Kalczyńska (43 l.), dziennikarka i prowadząca „Dzień Dobry TVN”, jest mamą trójki dzieci: Hani, Krystyny i Jasia. Ze względu na koronawirusa nie mogą one chodzić do szkoły. Zaczęły jednak uczyć się w domu.

Wow! Anna Kalczyńska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!

Dzieci Anny Kalczyńskiej uczą się w domu

Na obecną chwilę szkoły zostały zamknięte do 25 marca. Może być jednak tak, że potrwa to dłużej. Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca nauczycieli do prowadzenia nauczania zdalnego. Obecnie jest wiele możliwości nauki online, został przygotowany też specjalny portal internetowy, który do tego służy.

BURZA wokół stroju Anny Kalczyńskiej: Nie przystoi matce trójki dzieci

Anna Kalczyńska pokazała, że jest to jak najbardziej możliwe. Trójka jej dzieci uczy się w domu. Uczęszczają one do jedynej w Polsce szkoły trójjęzycznej.

Piżamowe lekcje w czasach zarazy. Zanim ogarnęliśmy słuchawki, trzy języki rozlegały się w różnych punktach domu:) w sumie świetnie da się tę naukę zorganizować, na razie to lekki chaos, ale pierwsze koty za płoty. Przy okazji, zobaczcie  jak Krysia zgłasza się do odpowiedzi w warunkach on-line: podnosi rękę do odpowiedzi:) – napisała.

Dzieci Anny Kalczyńskiej uczą się w domu w związku z koronawirusem:

Zdolna dziewczynka brawo

Cudnie 🙂 tak to można się uczyć 😉

Ale super!! 😍😍😍 – piszą internauci.

Jak mieszka Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska jest świetnie wykształcona i jak widać, pociechy idą w jej ślady. Studiowała lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim i dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim w USA. Jest także absolwentką Kolegium Europejskiego, na którym zrobiła studia podyplomowe.

W 2007 roku wyszła za mąż za Macieja Maciejowskiego, który również związany jest ze stacją TVN. Ma z nim dwie córki i syna.

A Wam udaje się zachęcić dzieci do nauki w domu?