Magda Stępień powoli staje na nogi po śmierci syna Oliwiera, który zmarł w Izraelu po walce z chorobą nowotworową. Modelka niedawno poinformowała, że przeprowadza się do Warszawy i zaczyna normalne życie. W stolicy dostała ogromne wsparcie od Anny Markowskiej, która także wystąpiła w programie „Top Model”.

TYLKO U NAS! Anna Markowska o Kubie Wojewódzkim. Żałuje, że jej związek wyszedł na jaw? (WIDEO)

Anna Markowska o Magdzie Stępień

Ostatnio niespodziewanie po raz pierwszy od śmierci syna Magda Stępień pojawiła się na pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego. W pokazie brała udział Anna Markowska, więc jak można było się domyślać, to ona namówiła Magdę na publiczne wyjście.

Tomasz Karolak o związku Kuby Wojewódzkiego z Anną Markowską. Wyjawił ich sekret!

W rozmowie z Kozaczkiem Anna Markowska przyznała, że to ona zachęciła ją do pierwszego wyjścia na event:

Tak, ja namówiłam Magdę. Generalnie kiedy widzę tę dziewczynę uśmiechniętą, kiedy jej oczy trochę się uśmiechają, to mi rośnie serce. To, co ona przeżyła było ogromnym traumatycznym przeżyciem i należy jej się wszystko. Jeśli ona ma ochotę skakać, tupać, pokazywać zdjęcia cokolwiek, to niech to robi. Jeśli sprawia jej to szczęście to niech to robi – mówi nam Markowska.

Podkreśla, że Magda Stępień przeżyła ogromną traumę i zawsze ją będzie wspierać i pomagać, dlatego, że sama przeszła przez podobne chwile, kiedy ona walczyła z nowotworem:

Też czuje w niej emocje, które ja miałam, jak chorowałam. Wydaje mi się, że z takimi osobami mi jest łatwiej rozmawiać i wspierać je, dlatego to robię. Ja też nie opowiadam publicznie, że ogromnie dużo czasu spędziłam w szpitalach onkologicznych. Lubię to, to jest moja społeczność, w której byłam cztery lata walki z chorobą – zauważa  Anna Markowska.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska bawią się razem na Open’erze? Zdradzają ich relacje na Instagramie

Zdradziła też nam, co mówiła Magdzie, kiedy jeszcze walczyła o życie syna:

Żeby nie traciła wiary. Ja wierzyłam, Magda wierzyła i będę się starała, żeby w tym wszystkim, w jakiś sposób odnalazła siebie, szczęście i żyła dalej, jak w miarę normalny człowiek. To zmieniło ją na całe życie i to jest tak, że jest chwila radości, uśmiechu, ale zaraz znowu wpada się w dramat, bo w głowie pojawiają się jakieś „flashbacki”. Będę dbała, żeby się uśmiechała i taką mam misję (…) – zapewniła.

Anna Markowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Anna Markowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Markowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPAanna ma