Kuba Wojewódzki (58 l.) jest uznawany za egocentryka i skandalistę, a przez swój cięty język i mówienie tego, co myśli bez żadnej cenzury ma na pieńku z wieloma polskimi celebrytami. Jego ostatnią głośną dziewczyną była Renata Kaczoruk, jednak od momentu rozstania Wojewódzki uparcie milczał w temacie nowej ukochanej i nie pokazywał jej publicznie.

Kuba Wojewódzki zdradził PŁEĆ swojego dziecka!

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska są razem?

Kuba Wojewódzki jakiś czas temu poinformował świat, że wkrótce zostanie ojcem. Informacje przekazał „mimochodem” w „Dzień Dobry TVN”, gdzie reklamował nowy program „Mask Singer”, w którym wziął udział razem z aktorem Michałem Meyerem.

Tomasz Kammel opowiedział o relacji z Kubą Wojewódzkim: „Pewnego dnia Kuba zniknął”

Wygląda na to, że po raz kolejny zrobił sobie żarty w telewizji. Ostatnio został przyłapany na kolacji z Anną Markowską. Fotoreporterzy zrobili im zdjęcia, jak przechadzali się w nocy ulicami Warszawy:

Kuba Wojewódzki został „dostrzeżony przez paparazzich podczas nocnej schadzki z 26-letnią modelką” – można było przeczytać na łamach „Twoje Imperium”.

Zdecydowanie Anna Markowska nie wygląda na to, aby spodziewała się dziecka. Nadal może pochwalić się niezwykle zgrabną figurą.

Blanka Lipińska u Kuby Wojewódzkiego: „Było mi przykro, jak w kółko słuchałam o Julce Wieniawie”