Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

anna-mucha-g-R1 anna-mucha-g-R1

Zawsze powtarza, że diety nie są dla niej. Anna Mucha (36 l.) należy do osób, które życie lubią wyciskać jak cytrynę. Aktorka uwielbia dobrą kuchnię, piękne buty, futra i luksusowe samochody. Gwiazda pełną gębą.

Zobacz: Ania Mucha w Toskanii

Gębą pełną lodów na przykład. Znana jest słabość aktorki do słodkich smakołyków. Mucha pojawia się na każdej imprezie dedykowanej lodom znanej marki.

Liże namiętnie, a w piątek zdecydowała się nawet sama zrobić sobie loda. Zanurzała słodkość w polewach, obsypywała lodową kruszonką.

Te zdjęcia nie pozostawią Was obojętnymi. Ręczymy, że za chwilę pójdziecie buszować w lodówkach. Albo zamrażalnikach.

Czytaj też: Biust Anny Muchy po urodzeniu dwójki dzieci – nadal sexy?

Smacznego, Anno.

 

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

Anna Mucha sama robi loda (FOTO)

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

32 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Yes

Ja też. Całą i po kawałku.

Kochalbym Anie dzien i noc

Ona lubi lody !!!

Sama ciagnie druta !!!

Robi lodyyyyy

To nie siwe włosy tylko z tego co widzę to spryskała się suchym szamponem tym co robi biały nalot i niedokładnie go wyczesała

ha ha ha

Jest pewna siebie kobieta i brawa jej za to!

Anka zawsze miała i miec brdzie CHARAKTER… Uczcie sie niedowartościowane pindy 🙂

[b]gość, 16-07-16, 12:14 napisał(a):[/b]nie wiem,jak ona moze tak z siwymi wlosami biegac i nie farbuje, wg mnie to niedbanie o siebie, tez mam siwe i nie wyobrazam sobie nie farbowac i nie ukrywac ich, nawet kobiety 60letnie sie farbuja bo nie chca byc siweona ma siwe i to akceptuje- ty swojej siwizny nie, sprawa indywidualna; po co od razu kogoś obrażać? wg mnie źle to nie wygląda, a nawet jakby wyglądało, to tylko jej sprawa, a z zadbaniem to nie ma nic wspólnego.

[b]gość, 16-07-16, 12:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-07-16, 12:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-07-16, 23:55 napisał(a):[/b]Dziekuje bardzo – cala algida a szczegolnie Magnum jest napakowne syropem glukozowo-fruktozowym co powoduje tycie, otluszczanie sie narzadow i cukrzyce! taki lodzik od razu laduje Wam w biodrach i udach, takze Algido- w dupe se wsadz te swoje lodytak jak i inne dziewczyny wspolczuje ci, ze jeden czy dwa lody i od razu w biodrach i udach ci sie odklada, wiekszosc kobiet nie ma takich problemow..[/quote]Są dziewczyny, które nie muszą opychać się słodkim. Potem wielki płacz, że ktoś tyje.[/quote]Juz nie o samo tycie sie rozchodzi co o zdrowie 🙂 jeśli ktoś dba o zdrowie a co za tym idzie dobre samopoczucie to doskonale wie zeby takiego gowna nie tykać.

[b]gość, 16-07-16, 12:14 napisał(a):[/b]nie wiem,jak ona moze tak z siwymi wlosami biegac i nie farbuje, wg mnie to niedbanie o siebie, tez mam siwe i nie wyobrazam sobie nie farbowac i nie ukrywac ich, nawet kobiety 60letnie sie farbuja bo nie chca byc siweBardzo dobrze, że nie farbuje, może będzie więcej ludzi, którzy uważają siwienie za coś normalnego, a nie bedą uważali tego za coś strasznego. Włosy Muchy są piękne i lśniące i dobrze świadczą o jej sile charakteru. Nie jakaś zakompleksiona paniusia, która nie wyjdzie z domu bez farby.

[b]gość, 16-07-16, 16:35 napisał(a):[/b]No cóż, mnie denerwuje jej sposób bycia i jakaś taka dziwna maniera, którą robi zawsze ustami, ale myslę, że facetom się podoba.Dokladnie, chcialaby byc jak Monroe z tymi minkami, ale na facetow na bank to dziala.

No cóż, mnie denerwuje jej sposób bycia i jakaś taka dziwna maniera, którą robi zawsze ustami, ale myslę, że facetom się podoba.

Jest piekna

[b]gość, 16-07-16, 12:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-07-16, 23:55 napisał(a):[/b]Dziekuje bardzo – cala algida a szczegolnie Magnum jest napakowne syropem glukozowo-fruktozowym co powoduje tycie, otluszczanie sie narzadow i cukrzyce! taki lodzik od razu laduje Wam w biodrach i udach, takze Algido- w dupe se wsadz te swoje lodytak jak i inne dziewczyny wspolczuje ci, ze jeden czy dwa lody i od razu w biodrach i udach ci sie odklada, wiekszosc kobiet nie ma takich problemow..[/quote]Są dziewczyny, które nie muszą opychać się słodkim. Potem wielki płacz, że ktoś tyje.

[b]gość, 15-07-16, 23:55 napisał(a):[/b]Dziekuje bardzo – cala algida a szczegolnie Magnum jest napakowne syropem glukozowo-fruktozowym co powoduje tycie, otluszczanie sie narzadow i cukrzyce! taki lodzik od razu laduje Wam w biodrach i udach, takze Algido- w dupe se wsadz te swoje lodytak jak i inne dziewczyny wspolczuje ci, ze jeden czy dwa lody i od razu w biodrach i udach ci sie odklada, wiekszosc kobiet nie ma takich problemow..

nie wiem,jak ona moze tak z siwymi wlosami biegac i nie farbuje, wg mnie to niedbanie o siebie, tez mam siwe i nie wyobrazam sobie nie farbowac i nie ukrywac ich, nawet kobiety 60letnie sie farbuja bo nie chca byc siwe

No coz- lubi jesc i po niej widac

nakładki na pedały

[b]gość, 16-07-16, 09:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 15-07-16, 23:55 napisał(a):[/b]Dziekuje bardzo – cala algida a szczegolnie Magnum jest napakowne syropem glukozowo-fruktozowym co powoduje tycie, otluszczanie sie narzadow i cukrzyce! taki lodzik od razu laduje Wam w biodrach i udach, takze Algido- w dupe se wsadz te swoje lodyWspółczuję przemiany materii, strasznie ciężko musi być gdy jeden głupi lód od razu odkłada Ci się w biodrach :([/quote]No wlasnie

[b]gość, 15-07-16, 23:55 napisał(a):[/b]Dziekuje bardzo – cala algida a szczegolnie Magnum jest napakowne syropem glukozowo-fruktozowym co powoduje tycie, otluszczanie sie narzadow i cukrzyce! taki lodzik od razu laduje Wam w biodrach i udach, takze Algido- w dupe se wsadz te swoje lodyWspółczuję przemiany materii, strasznie ciężko musi być gdy jeden głupi lód od razu odkłada Ci się w biodrach 🙁

[b]gość, 16-07-16, 01:50 napisał(a):[/b]Czy któraś z Was wie co to za cień do oczu?taki sam cień znajdziesz w paletce V1 Brights,marki Sleek

tego jeszcze nie było w internecie !

Akurat, dobrych 10 lat temu nie stosowala diety I byla jak opasly pulpet, to teraz je co chce? Scisla dieta a lody przed kamera..

Okropne paznokcie, reszta ok

Czy któraś z Was wie co to za cień do oczu?

Tak bardzo chciałaby być sexy, a tak tanio to wychodzi.

Dziekuje bardzo – cala algida a szczegolnie Magnum jest napakowne syropem glukozowo-fruktozowym co powoduje tycie, otluszczanie sie narzadow i cukrzyce! taki lodzik od razu laduje Wam w biodrach i udach, takze Algido- w dupe se wsadz te swoje lody

[b]gość, 15-07-16, 23:55 napisał(a):[/b]Dziekuje bardzo – cala algida a szczegolnie Magnum jest napakowne syropem glukozowo-fruktozowym co powoduje tycie, otluszczanie sie narzadow i cukrzyce! taki lodzik od razu laduje Wam w biodrach i udach, takze Algido- w dupe se wsadz te swoje lodyPo jednym .odzie bede gruba, masz racje

nie jest ona proporcjonalna niestety