Anna Mucha pochwaliła się zdjęciem na Instagramie z Magnum Fashion Show. Postanowiła jednak nie chwalić się przepiękną kreacją, a pokazać zupełnie coś innego. Małgorzata Socha wykonała dla niej niezwykle inspirujące zdjęcie.

Anna Mucha, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kasia Zielińska i inne gwiazdy na evencie marki (ZDJĘCIA)

Anna Mucha na Instagramie

Impreza Magnum Fashion Show to jedno z największych wydarzeń w roku. Polscy celebryci i gwiazdy lansowały się na ściance i miały okazję posmakować nowych lodów firmy Magnum: Strawberry White oraz Double Cherry.

Anna Mucha w blond peruce: A może by się tak zrobić na blond?

Tym razem największymi gwiazdami były Julia Wieniawa i Julia Kuczyńska, które poszły w pokazie Dawida Wolińskiego.
Podczas imprezy Anna Mucha świetnie bawiła się kosztując deserowe przysmaki. Gdy tylko pojawiła się kamera wymownie próbowała lodów. Widać, że świetnie się bawiła na imprezie!

Nikodem Rozbicki opowiada o pracy z Anną Muchą

Anna Mucha wstawiła zdjęcie, na którym widać jej głęboki dekolt, a w pobliżu niego widać ugryzionego loda Magnum. Na zdjęciu nie widać twarzy Anny Muchy – fotka wykadrowana jest tak, że rozbudza wyobraźnie głównie męskiej części fanów Anny.

Tak mnie widzi Malgosia Socha na imprezie Magnum – podpisała zdjęcie Mucha.

Oczywiście pojawiło się mnóstwo komentarzy, jedni są zdjęciem zachwyceni, inni… niekoniecznie:

Premiera filmu: Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Anna Mucha zaszalała z kreacją

Wszyscy tak Panią widzą

Takie poczucie humoru to ja szanuje

Mucha nie siada

Ja nie rozumiem co to za głupia moda pokazywania publicznie swojej intymnej części ciała.. Nie twierdzę, że Pani Ania nie jest atrakcyjna kobieta, bo wiadomo, że jest, ale takie zdjęcie to by mogła zachować dla siebie. Nie każdy musi oglądać jej dekolt – brzmią komentarze.

Jak oceniacie zdjęcie? Anna Mucha uwielbia dobrą zabawę!

scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA scena z: Anna Mucha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA