Anna Skura, podróżująca blogerka, niedawno została mamą. Na Instagramie zdradziła imię córeczki. Brzmi ono Melody Imaan.

Anna Skura pokazała całą TWARZ córeczki i zdradziła jej IMIĘ

Nie przypadło ono do gustu internautom. Mimo że Ania rodziła w Nowym Jorku, przecież zarówno ona, jak i jej mąż są Polakami.

Jak tak można skrzywdzić dziecko takim imieniem ja się pytam 😐

Jest tyle pięknych, polskich imion

Jeżeli MELODY coś tam będzie chciała wrócić do kraju (albo raczej jej rodzice), to dzieci będą się z niej śmiać. Dzieci są okrutne. Ludzie też. Jak widać niektórzy rodzice też – pisali.

Teraz w rozmowie z portalem viva.pl, Ania tłumaczy, dlaczego wybrała takie imię dla córki.

Wiedzieliśmy z moim mężem, że chcemy wybrać jej oryginalne imię. Jak już się dowiedzieliśmy, że to jest dziewczynka zaczęliśmy poszukiwania, co nie trwało zbyt długo. Melody to jest takie hipisowskie imię, a jeśli chodzi o Imaan to jest taki hołd dla Afryki, którą kochamy, w której mieszkaliśmy kilka lat. Jako pierwsze stwierdziliśmy, że jest może takie za surowe a Melody jest takie wdzięczne, dziewczęce i idealnie do niej pasuje.

Anna Skura urodziła! Pokazała twarz dziecka i luksusową salę szpitala

A wam podoba się to nietypowe imię?

Say Hi to our beautiful girl – Melody Imaan our new travel buddy who has come to our life and brought us so much unexpected love and happiness! Mommy and daddy loves You! ❤️😭 …. Poznajcie naszą dziewczynkę Melody Imaan 🎶🎵, nową towarzyszkę naszych podróży, która wniosła w nasze życie tyle niespodziewanej miłości i szczęścia. ❤️❤️❤️ Melody-Najmłodsza (prawie🤪) zdobywczyni Aconcagua, dzielna mała podróżniczka, która jeszcze za nim się urodziła 😁 🙈 zdążyła odwiedzić już prawie 19 krajów na 5 kontynentach odbywając prawie 40 lotów✈️ …. …. • Maroko • Zanzibar • Vietnam • Nowy Jork • 4 nasze (jej ) miejsca na ziemi bliskie naszym sercom, rozłożone po całej mapie 🌍 • Maroko – nasz pierwszy dom i tam wszystko się zaczęło •Zanzibar – to tam wzięliśmy ślub • Vietnam – stamtąd „przywieźliśmy” Melodyjkę 😁🤭 •Nowy Jork – tu przyszła na świat🤩👧🏼 Kochamy Cię Maluszku i witamy na tym pieknym świecie! …. #Melody #BabyGirl #WhoAnnaLoves #shestheone Fot @sonimariestudio 💞

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

…i rozumiesz dopiero, kiedy doświadczasz ❤️🕊 …. Pamietam, gdy wtedy wsiadł za mną do taxówki 🚕 , a teraz tulimy razem naszego nowego towarzysza podróży, z którym chcemy dzielić się całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. ❤️ Czas by podzielić się z Wami naszym małym, wielkim szczęściem, na które wiem jak bardzo i Wy czekaliście. 8 dni temu (przepraszam,że dopiero teraz 🙈 więcej o tym dzisiaj na stories) przyszedł na świat nasz maciupki stworek Minionek.. a w zasadzie Minioneczka 👧🏼 Nareszcie jest z nami I tak cudownie pachnie!!🤩🤩🤩😭😭😭😭 …. Przez ostatnie miesiące towarzyszyliście nam wszyscy w tej niezwykłej podróży, przez ten czas dostałam od Was dziesiątki wiadomości, z podziękowaniem za tę ciąże, że w dobie dzisiejszego świata, pogoni za karierą, byciem turbo aktywnym, podróżami, świętym spokojem ciężko jest się zdecydować na dziecko. Ja to wiem. Dlatego cieszę się, że znajdujecie tu inspiracje. A ja dziękuje Wam, że przez ten czas byliście z nami i tak strasznie wspieraliście na każdym kroku. Bez Waszego wsparcia nie byłoby tak łatwo przeżyć wszystko na własnych zasadach. …. Z boho dziewczyny do boho mamy.👱🏻‍♀️🥥🐚 Pamiętaj, że możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i… mamusią.Jeśli tylko chcesz! …. #NeverSayNever #MyBohoBaby #szalenstwo #WhoAnnaLoves #41weeks 🤭 #Mom&dad

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)