Anne Hathaway (41 l.) to jedna z tych gwiazd, która kojarzy się z ciepłą i miłą osobą. Jednak okazuje się, że wcale tak nie jest? W sieci pojawił się film z 2022 roku, na którym Anne Hathaway odmawia możliwości zrobienia sobie zdjęć z fanami, ale w zamian proponuje im, żeby robili zdjęcia, jak im macha rączką, wzbudziły kontrowersje.

Joanna Kulig pozuje z Anne Hathaway

Klip opublikowany na platformie X (wcześniej Twitter), przedstawia gwiazdę podczas krótkiej interakcji z fanami, gdy szła do samochodu po pokazie mody Valentino we Włoszech.

Nie mogę robić zdjęć ze wszystkimi […] Ale będę tu stać i pomacham wam, jeśli chcecie zrobić zdjęcie. Nie mogę dać autografów wszystkim, jest was zbyt wielu, powiedziała.

Anne Hathaway była „chamska”?

Następnie aktorka przeprosiła innego fana za to, że nie mogła zrobić sobie z nim zdjęcia, bo musiałaby je zrobić ze wszystkimi innymi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby na początku stycznia tego roku Anne Hathaway przed rozdaniem nagród British Fashion Awards nie zrobiła podobnej rzeczy. Aktorka i laureatka Oscara gestami rąk pokazywała, by do niej nie podchodzono.

Anne Hathaway w mini na randce w mężem

W sieci pojawiło się mnóstwo filmików naśmiewających się z Anne Hathaway [zobacz wideo poniżej], a nawet komentarzy zarzucających jej „chamstwo” i brak serca dla fanów. A jakie jest wasze zdanie?

Mi dispiace [przepraszam], ale chcę, żebyście wszyscy coś dostali, więc jeśli chcecie, to tylko trochę pomacham. Dziękuję za zrozumienie, dodała.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: