Anne Hathaway to jedna z najbardziej lubianych aktorek. Gwiazda „Diabeł ubiera się u Prady” zasłynęła ze swoich sarnich oczu i pięknego uśmiechu i wzbudza sympatię u większości widzów.

Zakochana od 10 lat.

Anne Hathaway poślubiła swojego wybranka prawie 10 lat temu. Uchodzą za jedną z najbardziej udanych par showbiznesu i doczekali się dwójki dzieci.

Anne Hathaway w supermodnej grzywce. Odświeżająca, wiosenna propozycja!

Choć jej mąż także jest aktorem i producentem pozostaje zdecydowanie mniej znany od swojej żony i niewątpliwie dobrze odnajduje się w jej „cieniu”.

Mimo długiego stażu, małżonkowie cały czas pozostają w doskonałych relacjach. W miniony weekend paparazzi przyłapali ich jak wspólnie spacerowali ulicami Nowego Jorku.

Anne Hathaway urodziła drugie dziecko! Wszystko trzymała w tajemnicy. Są pierwsze zdjęcia

Anne odsłoniła długie nogi w króciutkiej czarnej mini sukience do której dobrała błyszczące czarne kozaki. Nonszalancko narzucony płaszcz i komin dopasowany do sukienki tworzył niebanalną stylizację.  Adam zaś ukrył się nieco za maską i był dużo bardziej zachowawczy w swojej stylizacji. Trzeba przyznać, że zgrabne nogi Anne rzucały się najbardziej w oczy.

Ładna z nich para?

 

 

 

 

Anne Hathaway and Adam Shulman were spotted arm-in-arm as leaving Soho House in New York City.
02 Dec 2021,Image: 646273687, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Pictured: Anne Hathaway and Adam Shulman, Credit line: ZapatA/MEGA / The Mega Agency / Forum

Anne Hathaway and Adam Shulman were spotted arm-in-arm as leaving Soho House in New York City.
02 Dec 2021,Image: 646273685, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Pictured: Anne Hathaway and Adam Shulman, Credit line: ZapatA/MEGA / The Mega Agency / Forum

New York, NY – Anne Hathaway and Adam Shulman seen arriving at Soho House in New York for an event this evening.
 Pictured: Anne hathaway and Adam Shulman, Credit line: Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York, NY – Anne Hathaway holds hands with husband Adam Shulman at the Soho House in New York for an event tonight.
Pictured: Anne Hathaway and Adam Shulman, Credit line: JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum