Patryk Vega po raz kolejny stworzył film, na który wszyscy czekają w niecierpliwością. Tak było z „Botoksem”, a teraz z jego najnowszym filmem „Polityka” – do kin wejdzie dopiero 6 września.

Natomiast reżyser już podgrzewa emocje społeczeństwa i prowokuje do rozmów o filmie. Od kilku tygodni  wrzuca do sieci zwiastuny, ujawniając przy tym, jaki aktor zagrał zananą postać polityczną.

Antek Królikowski w filmie „Polityka”

Dzisiaj Patryk Vega wrzucił kolejny fragment filmu, w którym zagrał Antek Królikowski. Wcielił się w postać byłego rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej Bartłomieja Misiewicza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@antek.krolikowski, co Ty na to? #politykapatrykvega #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Vega zaznacza, że powoływał się na autentyczne wydarzenia. I tak w filmie możemy zobaczyć Królikowskiego wciągającego biały proszek, uprawiającego „seks za pracę” i bawiącego się w czołgu.

Antek Królikowski bez koszulki na plaży i z Kasią za rękę na salonach (ZDJĘCIA)

Reżyser w „Super Expressie” podkreśla, że „Antek Królikowski jest jednym z najzdolniejszych i jednocześnie najbardziej nieprzewidywalnych aktorów młodego pokolenia”, a „jego filmowa postać to bezczelny, arogancki młodzieniec, który cieszy się silnym poparciem swojego mocodawcy”.

W zwiastunie widzimy też fragment, w który Antek krzyczy do żołnierzy „czołem żołnierze”, a jeden z wojskowych trzyma mu nad głową parasol. Vega tłumaczył tę scenę tak:

Ten człowiek kazał sobie salutować! Wyższym oficerom, ale też weteranom misji bojowych w Afganistanie, żołnierzom, którzy każdego dnia narażali swoje życie. Dla nich mundur to nie sportowy dres czy urzędniczy garnitur. Wojskowi dobrze zapamiętali te zniewagi i na pewno szybko nie zapomną
– powiedział w „SE” reżyser.

Patryk Vega mówi o swoim pierwszym razie w CKM – jest szczery do bólu

Przypominamy, że Bartłomiej Misiewicz w styczniu tego roku został zatrzymany przez CBA . Postawiono mu zarzut powoływania się na wpływy i czerpanie z tego korzyści materialnych.

Po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tysięcy złotych wyszedł z aresztu pod koniec czerwca.