Ewel0na na przełomie 2020 i 2021 roku trafiła do szpitala w wyniku poważnych problemów zdrowotnych. Nie chciała wówczas przyznać, co było powodem jej pobytu w szpitalu, zdradziła jedynie, że „przeżyła piekło”. Jakiś czas temu w końcu przyznała się fanom, że trafiła do szpitala po licznych zabiegach w Turcji.

Ewel0na ledwo przeżyła po tureckich operacjach: „Ze mnie lała się ropa, ropa tak śmierdząca”

Ewelina przeszła piekło po operacji w Turcji

Teraz gwiazda „Warsaw Shore” zdecydowała się opowiedzieć ze szczegółami, co działo się w jej najgorszym okresie. Zaczęła od tego, że pierwszy zabieg liposukcji brzucha wykonany w Polsce się nie udał, ponieważ nie dali jej bielizny uciskowej. Dlatego też zdecydowała się na kolejną operację, tym razem w Turcji, gdzie dostała wszystko za darmo w zamian za reklamę w mediach społecznościowych.

Niestety po sześciu operacjach, które zrobiła za jednym razem, influencerka bardzo źle się czuła: „Kiedy chciałam się umyć, to potrzebowałam pomocy mojego byłego faceta. Więc sobie wyobraźcie, co czuje kobieta, którą facet musi umyć, albo, za przeproszeniem, podetrzeć jej d*pę, bo sama nie może tego zrobić”. 

Natomiast stan zdrowia znacznie się pogorszył po powrocie do Polski. Kiedy już zaczęła tracić kontakt z rzeczywistością jej ówczesny chłopak zadzwonił po karetkę. Przez wiele miesięcy dochodziła do siebie i nie było wiadomo, czy wyjdzie z tego cała.

Ewel0na w końcu potwierdza: To przez zabiegi w Turcji wylądowała w szpitalu!

Arnold Jabłoński broni kliniki z Turcji 

Teraz głos zabrał były chłopak Ewel0ny, Arnold Jabłoński, który zaczął bronić turecką klinikę, ponieważ już wkrótce leci tam na kolejną operację, tym razem zębów. Przekonuje na swoim Instagramie, że wina leży po środku:

Miała być twarz, a potem było, ze tutaj muszę poprawić, tutaj muszę poprawić… lekarz powiedział, że już na więcej się nie może zgodzić. Chociaż tutaj lekarz zrobił błąd… tylko też jest taka sytuacja, że Ewelina w tym roku, co robiliśmy operacje w grudniu, robiła jeszcze dwie inne w krótkim odstępie czasu. Będąc tyle razy pod narkozą w krótkim odstępie czasu było głupotą i tutaj jestem zły na siebie, że się na to zgodziłem, ale byłem w ty pierwszy raz i myślałem, że to jest bezpieczne – tłumaczy.

Według Arnolda, Ewelina po operacji czuła się dobrze, a lekarze z Turcji zaoferowali nawet pomóc: powiedzieli, że mogą dłużej zostać pod ich kontrolą:

Nagrywaliśmy vlogi, wrócili o własnych siłach, ale lotnisko było bardzo duże, musieliśmy wykonać dużo aktywności fizycznych i wtedy Ewel0ne coś wzięło. (…) Nie chcieli Ewel0ne przepuścić, ale dostaliśmy odpowiedni papier, że jesteśmy po operacjach i nas puścili. Wróciliśmy jeszcze z Warszawy na Mazury… – wspomina.

Zauważ kolejny błąd, jaki popełnili w tym wszystkim:

Tutaj pojawia się jeszcze taki problem, że Ewelina miała nosić gorset, umawiać się na masaże limfatyczne, ale niestety nie udawało się, bo Ewelinę bardzo wszystko bolało. Opatrunki powinny być często zmieniane, ale nie dawała sobie zmieniać tych opatrunków. Płakała, że ją boli, więc dawałem jej więcej czasu na opatrunki i tutaj jest nasz kolejny błąd – przyznaje.

Dodaje, że też już sam był wyczerpany i chciał, aby Ewelina trafiła do szpitala, ale nie chciała się zgodzić:

Sam tez potrzebowałem pomocy, sam nie ogarniałem do końca i chciałem, żeby trafiła do szpitala, ale Ewelina prosiła mnie, żeby nie wzywać karetki, nie chce żadnego szpitala… ja ulegałem zbyt długo. Też był jeden z powodów, bo Ewelina nie miała ubezpieczenia i wtedy te koszty wyszły bardzo dużo – zauważa.

Kolejnym błędem według Arnolda było to, że lekarze w szpitalu przez długo czas nie wiedzieli, co dolega Ewelinie:

Tutaj sprawa jest taka, to też w szpitalu nie wiedzieli, co jej jest, popełniali wiele błędów, mogli to dużo wcześniej załatwić. Dopiero jak trafiliśmy na świetnego lekarza… – podkreślił.

Przekonuje, że to nie tylko jest wina kliniki z Turcji, w której wiele gwiazd miało operacje i dobrze ją wspominają:

Ja miałem tam operacje, Laluna miała wiele operacji, Oliwia tak samo, bardzo dobrze się czują, są mega zadowolone. Mówią, że pełen profesjonalizm, to nie jest tak, że my polecamy, bo mamy za darmo. To są poważne sprawy i moim zdaniem, jak gdzieś lecisz, to powinieneś mieć zapewniony transport, nocleg, a w Polsce ktoś robi operacje i od razu musi jechać do domu – tłumaczy.

Ewelona w NOWEJ fryzurze! Wygląda trochę jak Joanna Opozda

Na koniec zauważa, że kiedy Ewelina bardzo źle się czuła, turecka klinika napisała, że są zwolnieni z promocji ich placówki:

Klinika od nas niczego nie oczekiwała, robiliśmy to sami od siebie. Nie powinna takiej wojny robić (…) Mieliśmy kontakt podpisany, żeby pokazywać, jak tam to jest, tylko że jak już wróciliśmy do Polski, wiedzieli, jaki Ewel0na ma stan, napisali, że kontrakt jest nieważny. My mimo tego sami od siebie nagraliśmy i mówiliśmy o nich pozytywnie – wspomina.

Na koniec przyznaje, że bardzo ciężko przeszli ten okres, po którym Ewelina zerwała z Arnoldem i związała się z Żółwiem:

Po tym wszystkim dostaliśmy po du**, nasz związek też dostał po ***, nawet się oświadczyłem, żeby pokazać, że będę z nią do końca, że pomogę jej we wszystkim, ale znalazł się Żółw i poszła do Żółwia – mówi Arnold.

Ewelona

Ewelona z Arnoldem Jabłońskim