Babcia Ariany Grande (30 l.), Marjorie Grande (98 l.), właśnie przeszła do historii muzyki. Ukochana babcia gwiazdy popu stała się najstarszą artystką, która znalazła się na liście Billboard Hot 100. Staruszka pobiła ten rekord po tym, jak nowy singiel jej wnuczki „Ordinary things” zajął 55. miejsce na liście słynnej listy przebojów. Majorie Grande napisała z nią rzeczony utwór.

Piosenka „Ordinary things” pochodzi z najnowszego albumu zdobywczyni nagrody Grammy „Eternal Sunshine”, który zajął 1. miejsce na liście Billboard 200.

Ariana Grande atakuje swoich hejterów nową piosenką

Marjorie Grande właśnie przebiła zmarłego Freda Stobaugha, który miał 96 lat, gdy napisał utwór „Oh Sweet Lorraine” w wykonaniu Green Shoe Studio z udziałem Jacoba Colgana.

Babcia Ariany Grande

Po Marjorie i Stobaughu w 2011 roku ukazał się utwór „Body and Soul” zmarłego Tony’ego Bennetta z Amy Winehouse. Tony Bennett miał wówczas 85 lat. A piosenka ta przez tydzień, począwszy od 1 października 2011 roku., zajmowała 87. miejsce na liście przebojów.

Dawno niewidziana Ariana Grande z nowym ukochanym i rodzinką

Gdy piosenka „Ordinary things” się kończy, słychać, jak Marjorie Grande mówi o swoim zmarłym mężu, Franku Grande, „A kiedy wracał do domu i ja go widziałam, A kiedy wracał do domu i ja go widziałam, kiedy po raz pierwszy wysiadał z pociągu. To było tak, jakby przybył Bóg Wszechmogący. To było jak ujrzenie światła dziennego.”

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: