Ariana Grande złożyła pozew o rozwód z Daltonem Gomezem w poniedziałek po zaledwie dwóch latach małżeństwa. Gwiazda popu jako przyczynę podała „różnice nie do pogodzenia”.

Ariana Grandę i Dalton Gomez rozwodzą się

Portal TMZ podał, że Gomez złożył własny pozew o rozwód niemal jednocześnie. Data ich separacji została określona na 20 lutego 2023 roku. Źródła podaje w TMZ, że para, która teraz w separacji, wszystko załatwiła przed pójściem do sądu, i że Grande z tego tytułu wypisze czek na rzecz Gomeza. Mieli oni przedmałżeńską umowę. Według informatorów serwisu między nimi nie ma napięcia, ponieważ „cały ten proces przebiegał z wzajemnym szacunkiem i troską”.

Ariana Grande rozwodzi się po zaledwie 2 latach małżeństwa

Informacje o separacji Ariany Grande pojawiły się po tym, jak została przyłapana na Wimbledonie w Londynie bez obrączki ślubnej. Później pojawiły się plotki, że Gomez odwiedził piosenkarkę na planie filmowym „Wicked” w Londynie w styczniu w ostatniej próbie uratowania ich małżeństwa, ale „nie wyszło”. Źródło podzieliło się informacją, że „przez cały ten proces byli naprawdę dobrymi przyjaciółmi, a ich przyjaciele i rodziny starali się ich chronić”.

Para poznała się na początku 2020 roku w trakcie pandemii i rzekomo napotkała trudności w swoim związku, gdy ograniczenia związane z COVID-19 zostały zniesione, a agent nieruchomości był zdumiony wymagającym grafikiem artystki.

Ariana Grande zmieniła się nie do poznania, „To całkiem nowa osoba!”

Podobno „różnice” w stylach życia pary doprowadziły do ich oddalenia, a sprawy stały się trudniejsze, gdy Grande wyjechała do Londynu, aby kręcić film „Wicked”. Sława wokalistki również odbiła się na ich małżeństwie, ponieważ Gomez nie mógł sobie poradzić z ciągłą uwagą paparazzi. Według portalu TMZ, od kilku miesięcy randkuje on z innymi osobami.

Ostatnim razem widziano Ariane Grande w obrączce ślubnej w kwietniu na koncercie Jeffa Goldbluma w Londynie.

W maju gwiazda popu opublikowała „pełen miłości” hołd dla Gomeza z okazji drugiej rocznicy ślubu, który później usunęła. Prawnicy od rozwodów powiedzieli portalowi Page Six, że prawdopodobnie przedmałżeńska umowa pary „na pewno chroni wszystkie aktywa i dochody, które oboje mieli przed małżeństwem”. Podział majątku prawdopodobnie będzie bardzo „ograniczony”, ponieważ ich związek był krótkotrwały.

Ariana Grande odpowiada zmartwionym jej wyglądem fanom: „Jest WIELE rodzajów piękna”

Podczas gdy Grande ma majątek szacowany na 240 milionów dolarów, Gomez był zamożny przed ślubem z nią dzięki swojej udanej karierze jako agent nieruchomości.

Grande i Gomez poślubili się w maju 2021 roku w domu Grande w Montecito, Kalifornia, zaledwie sześć miesięcy po tym, jak oświadczył się jej, wręczając jej specjalny pierścionek z perłą i diamentami. Gwiazda początkowo zachowywała swoją relację w tajemnicy, ale uczyniła swoją miłość publiczną w maju 2020 roku, kiedy Gomez pojawił się w jej teledysku do piosenki „Stuck With U” u boku Justina Biebera i Hailey Bieber.

Grande była wcześniej zaręczona z Pete’em Davidsonem, ale rozstali się w październiku 2018 roku po zaledwie pięciu miesiącach bycia razem.