Młodsza siostra Kate Middleton (42 l.)  pochwaliła się wysportowaną sylwetką w dwóch różnych różowych bikini, spędzając wakacje nad włoskim jeziorem Como. Tak, to tam mieszka George Clooney z małżonką i dziećmi.

Umęczona Pippa Middleton opuściła szpital po porodzie

Mama trójki dzieci, która za  chwali się umięśnionym brzuchem zaledwie 5 miesięcy po narodzinach ostatniego dziecka. Pippa Middleton po raz kolejny wybrała modele z kolekcji strojów kąpielowych Heidi Klein.

Pippa Middleton dziś świętuje 40 urodziny!

Pippa Middleton – matka 3-ki dzieci

Pippa Middleton i były rajdowiec James Matthews (48 lat) pobrali się w 2017 roku. Mają wspólnie 4-letniego synka Arthura, 2-letnią córkę Grace, a w czerwcu 2022 roku powitali na świecie córkę o imieniu Rose.

Ciężarna Pippa Middleton z synkiem na hulajnodze

Pippa Middleton rzadko wypowiada się na temat swojej rodziny. Jednak brytyjskim dziennikarzom udało się wyciągnąć od niej informacje na temat tego, w jaki sposób udaje jej się zachować piękną sylwetkę. Siostra przyszłej królowej wyznała, że pływanie pomogło jej zachować formę podczas ciąży.

Z własnego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że jest to najprzyjemniejsza i najbardziej satysfakcjonująca forma ćwiczeń […] Pływanie jest to bezpieczne przez całą ciążę i że nie trzeba się zbytnio dostosowywać i zmieniać (w przeciwieństwie do większości innych sportów), wyznała.