Beata Kozidrak to legenda polskiej sceny muzycznej – od 1978 rok występuje w zespole „Bajm”. Wiele jej piosenek stało się przebojami, takie jak: „Nie ma wody na pustyni”, „Szklanka wody”, czy „Płynie w nas gorąca krew”.

Sylwetka Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak ma poważne problemy zdrowotne! Leżała w szpitalu już dwa razy

Tydzień temu artystka dała do zrozumienia, że brakuje jej miłości:

W pewien sposób jestem silną kobietą, bo wychodzę na scenę i nią rządzę. Ale czy do końca tak jest? Nie wiem. Na pewno kiedy schodzę ze sceny, to jestem bardzo delikatną kobietą, która potrzebuje męskich rąk, potrzebuje męskich ramion, potrzebuje po prostu przytulenia. Ale w życiu trzeba sobie radzić, więc radzę sobie tak, jak to widzicie – powiedziała podczas spotkania z fanami.

Kozidrak rozstała się z mężem w 2016 roku po 36 latach związku. Przeprowadziła się z Lublina do Warszawy. Do tej pory piosenkarka nie znalazła nikogo u boku, co nas bardzo dziwi.

Beata Kozidrak jest pogrążona w żałobie. Zmarła osoba bliska jej sercu

Beata Kozidrak dzisiaj wrzuciła zdjęcia z wycieczki po Wiśle. Widzimy piosenkarkę pozującą na łódce. Uwagę zwracają długie i szczupłe nogi. Może nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie były to nogi 60-letniej kobiety. Wglądają naprawdę dobrze.

Ma Pani bardzo zgrabne nogi – napisała jedna z fanek.

Beata Kozidrak jest UZALEŻNIONA? Nigdzie się bez TEGO nie rusza!

 Beata Kozidrak. Fot. Baranowski/AKPA

Beata Kozidrak. Fot. Baranowski/AKPA

 Beata Kozidrak. Fot. Baranowski/AKPA

Beata Kozidrak. Fot. Baranowski/AKPA