Beata Kozidrak (59 l.) wraz z Andrzejem Pietrasem przeżywają żałobę. Zalewie kilka dni temu odeszła Elżbieta Ondra. Kobieta była siostrą założyciela zespołu Bajm, w którym od lat śpiewa Beata Kozidrak. Andrzej Pietras osobiście przekazał smutną wiadomość mediom.

Beata Kozidrak w reklamie Netflixa. Po pierwszym dniu już jest HITEM (WIDEO)

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras pogrążeni w żałobie

Andrzej Pietras smutnymi wieściami podzielił się za pośrednictwem Facebooka. Jak napisał, jego siostra odeszła z tego świata pod koniec września. Siostra Andrzeja Pietrasa – Elżbieta była osobą blisko związaną z zespołem Bajm. To Elżbieta była odpowiedzialna za wymyślenie i zaproponowanie tej kultowej już nazwy zespołu. Elżbieta była również ogromną fanką zespołu, wspierała Beatę jak mogła.

28 września 2019 roku odeszła moja siostra Elżbieta Ondra. Ela wymyśliła nazwę naszego zespołu i od początku była wielką fanką Bajmu, ale dla mnie była przede wszystkim kochaną siostrą. Ela – na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i w naszych sercach – napisał w oficjalnym oświadczeniu Andrzej Pietras

Pod wpisem Andrzeja w sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo wiadomości ze słowami wsparcia. Fani zespołu dodawali otuchy swoimi komentarzami w tym ciężkim dla każdego człowieka okresie. Mężczyzna z pewnością może liczyć na wsparcie Beaty Kozidrak w tych trudnych chwilach. Również dla polskiej piosenkarki zmarła Elżbieta Ondra była bardzo bliską osobą.

W ubiegłym roku informowaliśmy o śmierci brata Beaty Kozidrak, Jarosława. Jak podała do oficjalnej informacji lubelska prokuratura, współzałożyciel Bajmu zmarł z przyczyn naturalnych.

Pogrążona w żałobie Beata Kozidrak upamiętniła kochającego brata, udostępniając jedno ze wspólnych zdjęć na Instagramie:

Z całego serca dziękuję wszystkim za wsparcie i wyrazy współczucia po śmierci mojego brata. To były bardzo trudne dni, które spędziłam z najbliższą rodziną – napisała wówczas pod zdjęciem polska gwiazda

Najszczersze kondolencje. Życzymy dużo siły w tym ciężkim czasie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Beata Kozidrak ma poważne problemy zdrowotne! Leżała w szpitalu już dwa razy

Beata Kozidrak jest UZALEŻNIONA? Nigdzie się bez TEGO nie rusza!

Beata Kozidrak dała CZADU na scenie w Sopocie (ZDJĘCIA)

Beata Kozidrak

scena z: Beata Kozidrak, Tomasz Schweda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Beata Kozidrak

scena z: Beata Kozidrak, Tomasz Schweda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Beata Kozidrak

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. AKPA