Życie Beckhamów to przepych i luksus, ale też swoistego rodzaju instytucja. Oni zarabiają kasę na sławie, doskonale wiedzą jak wykorzystać swoje pięć minut. Tym razem Victoria Beckham podpisała kontrakt ze stacją telewizyjną NBC. Nie, nie będzie nic prowadzić, skromnie pozwoli, aby kamery obserwowały jej przeprowadzkę z Europy do Los Angeles. Sześć półgodzinnych epizodów ujrzymy już latem.

Stacja twierdzi, że to pokaże widzom co czyni Victorię tak popularną i podziwianą(…). Gdziekolwiek się nie pojawi staje się tematem numer jeden. Teraz publika zobaczy od środka jak wygląda jej fascynujące życie osobiste i co tak naprawdę reprezentuje Posh.

Sama pani Beckham przyznaje, że jest podekscytowana nowym przedsięwzięciem. Od kilku lat była namawiana na takie realisty show, jednak dopiero formuła zaproponowana przez NBC jej odpowiadała. Producenci Kevin Reilly i Craig Plestis dopasowali pomysły Victorii do scenariusza show. Bohaterka programu ma nadzieję, że program pozytywnie zaskoczy niektóre osoby.