Bella Hadid (26 l.) porzuciła sięgające do piersi loki na rzecz efektownej… łysiny. Modelka pojawiła się w kampanii w stylu science-fiction Marca Jacobsa na jesień/zimę 2023/2024. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat nowego wizerunku Belli Hadid, 

Bella Hadid mówi o wieloletniej walce z boleriozą

W sieci pojawiły się spekulacje na temat inspiracji nowej sesji promującej kolekcję Marca Jacobsa. I choć futurystyczny wygląd przypomina kultowy kostium „robota” zmarłego niedawno Thierry’ego Muglera z pokazu na jesień/zimę w 1995 roku, wygląda na to, że inspirację Marca Jacobsa w rzeczywistości stanowił styl dominatrix.

Autorką „łysych” zdjęć Belli Hadid jest Carlijn Jacobs, stylizacją zaś zajęła się Danielle Emerson.

Łysa Bella Hadid w kampani Marca Jacobsa

Modelka i młodsza siostra Gigi Hadid chwali się swoją zgrabną główką w najnowszej kampanii reklamowej. Dla zszokowanych mamy dobrą wiadomość, modelka zachowała swoje włosy, a jej łysy look jest jedynie stylizacją. Na zdjęciach z sesji widać, że modelka występuje w kilku perukach.

Bella Hadid nie jest już brunetką

Kampania Marca Jacobsa jest pierwszym angażem Belli Hadid od prawie pół roku. Modelka otworzyła się na temat 15-letniej walki z boleriozą. Niestety zły stan jej organizmu zmusił ją do wzięcia „urlopu zdrowotnego” i przerwy od pojawiania się w mediach, na czerwonych dywanach i ściankach.

Jak widać Bella Hadid wraca do zdrowia i pracy! Gratulujemy wielkiego powrotu.