Bella Hadid otworzyła się na temat długich zmagań ze zdrowiem, a dokładnie z boreliozą. 26-letnia modelka w niedzielę na swoich social mediach poinformowała fanów, w jakim jest obecnie stanie.

Ale zmiana! Bella Hadid nie jest już brunetką!

Bella Hadid walczy z boleriozą

Siostra Gigi Hadid pokazała też jak wyglądała podczas wieloletniego leczenia. Opublikowała zdjęcia ze szpitala i dom oraz udostępniła fragmenty dokumentacji medycznej.

Bella Hadid wyznaje, że płacze „prawie każdego dnia i każdego wieczoru”

Pod postem napisała, że walczy z boleriozą od 100 dni, ale podkreśla, że jest przepełniona wdzięcznością:

Wszechświat działa w najbardziej bolesny i piękny sposób, ale muszę powiedzieć, że jeśli walczysz – będzie lepiej. […] Mam tyle wdzięczności i perspektyw na życie, te ponad 100 dni boreliozy, przewlekłej choroby, leczenia koinfekcji, prawie 15 lat niewidzialnego cierpienia, wszystko było tego warte, jeśli będę w stanie, jeśli Bóg pozwoli, mieć całe życie i szerzyć miłość z pełnego kielicha i móc naprawdę być sobą. Po raz pierwszy w życiu — czytamy.

Bella Hadid po raz pierwszy została zdiagnozowana na boreliozę w 2012 roku. Przy tej chorobie ma się objawy fizyczne i psychiczne, które obejmują zmęczenie, zaburzenia pamięci, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, mrowienie kończyn, bolesne węzły chłonne, ból w klatce piersiowej, koszmary senne i osłabienie mięśni.

Bella Hadid zdradza, co zmieniła w swojej twarzy

Jej mama, Yolanda Hadid, gwiazda reality show „The Real Housewives of Beverly Hills” również walczyła z boreliozą, którą zdiagnozowano w 2011 roku. Wówczas swoje leczenie pokazywała przed kamerami reality show.

Fot.Ron Adar / M10s / MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot: PapCulture / BACKGRID / Backgrid USA / Forum