Ben Affleck (47 l.) zajmuje się promocją nowego filmu „The Way Back”, w którym gra główną rolę. Aktor w jednym z najnowszych wywiadów szczerze wypowiedział się na temat rozwodu z Jennifer Garner, a także swojej relacji z byłą narzeczoną, Jennifer Lopez.

Ben Affleck: Najbardziej ŻAŁUJĘ ROZWODU z Jennifer Garner

Ben Affleck o Jennifer Lopez

Ben Affleck i Jennifer Lopez zaczęli się spotykać w 2002 roku. Aktor postanowił oświadczyć się wokalistce, jednak do ślubu nie doszło. W 2004 roku ich związek oficjalnie się zakończył.

Chociaż od tej pory minęło 16 lat, okazuje się, że Ben wciąż ma kontakt z J.Lo. Bardzo jej też kibicuje – uważa, że powinna była dostać nominację do Oscara za rolę w „Ślicznotkach”.

Powinna otrzymać nominację do Oscara (…) Rozmawiamy ze sobą raz na jakiś czas, darzę ją ogromnym szacunkiem. To coś niesamowitego, że w wieku 50 lat wystąpiła w największym hicie w swoje karierze.

Jennifer Lopez stworzyła własną kolekcję BUTÓW. Zobaczcie naprawdę WYPASIONE modele

Ben Affleck żałuje rozwodu z Jennifer Garner

Ben przez swój alkoholizm doprowadził do rozwodu z Jennifer Garner. Niedawno przyznał, że bardzo tego żałuje.

Aktor podkreśla, że walczy o siebie, bo bardzo kocha swoje dzieci i zależy mu, by miały normalnego ojca. Ze wstydem wspomina epizody wyciągane przez media, gdy do sieci trafiały jego zdjęcia pijanego w sztok i prowadzącego samochód.

Nie chciałbym, by moje dzieci zobaczyły jeszcze kiedyś coś takiego w internecie – mówił Ben.

Ben Affleck chce wrócić do swojej byłej! Nie zgadniecie, o kogo chodzi!

Ben Affleck z dziećmi fot. Forum/BACKGRID

2003. (l to r) Jennifer Lopez and Ben Affleck star in Revolution Studios’ unconventional romantic comedy Gigli, a Columbia Pictures release.

Jennifer Lopez fot. Forum/REUTERS