Ben Affleck (49 l.) czuł się „uwięziony” w małżeństwie ze znaną aktorką Jennifer Garner. Gwiazdor uważa, że ​​nie wytrzeźwiałby, gdyby w nim pozostał.

Prawdopodobnie skończylibyśmy sobie do gardeł. Prawdopodobnie nadal bym pił” […] „Jednym z powodów, dla których zacząłem pić, było to, że byłem w pułapce – powiedział w programie SiriusXM „The Howard Stern Show”.

Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka to fejk?! Oto dowody

Małżeństwo powodem problemów?

Ben Affleck, który poszedł na odwyk z powodu problemów z nadużywaniem alkoholu w 2018 roku, kontynuował. Aktor był w związku z Jennifer Garner w latach 2005-2018 i przez długi okres tego związku pracowali nad nim, próbując go naprawić.

Pomyślałem: >Nie mogę odejść z powodu moich dzieci, ale nie jestem szczęśliwy, co mam zrobić?< I to, co zrobiłem, to [ja] wypiłem butelkę szkockiej i zasnąłem na kanapie, co okazało się nie być rozwiązaniem.

Para próbowała pracować nad swoim małżeństwem ze względu na troje dzieci: 16-letnią Violet, 12-letniego Seraphina i 9-letniego Samuela.

Ostatecznie próbowaliśmy, próbowaliśmy, próbowaliśmy, ponieważ mieliśmy dzieci, ale oboje czuliśmy, że nie chcemy, aby to był model małżeństwa, który nasze dzieci widzą” […] „Wszystko, co przeczytałeś [w wiadomościach o rozwodzie], było bzdurami. Prawda była taka, że tkwiliśmy w małżeństwie, które nie działało. To się stało. To ktoś, kogo kocham i szanuję, ale z kim nie powinienem być dłużej żonaty – dodał Ben Affleck w rozmowie z Howardem Sternem.

Między nimi aż ISKRZY! Jennifer Lopez i Ben Affleck przyłapani na balkonie w Wenecji (ZDJĘCIA)

Ben Affleck i Jennifer Lopez Fot.AUDE GUERRUCCI / Reuters / Forum

Ben Affleck i Jennifer Garner Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum