Loni Willson zasłynęła z roli w kultowym serialu „Słoneczny Patrol”. Aktorka i modelka związała się również z aktorem Jeremym Jacksonem, który wcielał się w rolę syna Davida Hasselhoffa. Niestety podobno problemy po rozstaniu z celebrytą doprowadziły do choroby psychicznej, a następnie… bezdomności.

Jeremy Jackson: woda z butelek powoduje biseksualizm

Toni Willison jest bezdomna 

Była modelka została właśnie sfotografowana, jak chodzi po ulicach Los Angeles bez butów, pchając wózek sklepowy wypełniony różnymi rzeczami. Loni Willison miała na sobie czarne legginsy, oversize’ową dżinsową koszulę i szalik owinięty wokół szyi. Paparazzi nagrali ją, jak pali papierosa, a nawet zagląda i grzebie w śmietniku.

Tragedia Loni Willison

Loni widywana jest bardzo rzadko. Ostatni raz widziano ją latem 2021 roku, wtedy również porozmawiała z jednym z paparazzo. Widać było słaby stan fizyczny byłej aktorki i brak przedniego uzębienia, który jak wiadomo zmienia całą fizjonomię.

Kim jest ten pan? Produkt „Słonecznego Patrolu”

Po wielkich problemach po rozstaniu z Jeremym Jacksonem, Loni Willison na kilka lat zapadła się pod ziemię, aż ktoś zauważył ją chodzącą po ulicach Los Angeles. Małżeństwo Loni i Jeremy’ego zakończyło się po tym, jak aktor rzekomo zaatakował swoją żonę w domu w West Hollywood, w którym ówcześnie mieszkali.

W ekskluzywnym wywiadzie dla dziennika „The Sun”, Loni wyznała, że ​​jest bezdomna z powodu „naprawdę złych ludzi”, zauważając, że ani narkotyki, ani „życie celebrytów” nie odgrywały żadnej roli.

Loni Willison Fot. Loni Willison, Credit line: APEX / MEGA / The Mega Agency / Forum

Jeremy Jackson i Loni Willison Fot. Chaos / BACKGRID / Backgrid USA / Forum