Big Brother: Natalia czy Maciek – kto opuścił dom Wielkiego Brata?
Nowa edycja Big Brothera budzi wiele emocji – program zgromadził przed telewizorami mnóstwo widzów, chociaż pojawiają się opinie, że ta edycja jest o wiele gorsza od tych emitowanych przed laty.
Natalia Wróbel odpadła z Big Brothera
Dziś z programem pożegnała się jedna z osób nominowanych przez uczestników. Była to Natalia Wróbel i Maciej Borowicz. Widzowie zadecydowali, że odpadnie Natalia, chociaż, jak zdradziła Agnieszka Woźniak-Starak była to różnica tylko 30 SMS-ów.
Natalia Wróbel – kim jest?
Natalia to 21-latka pochodząca z Bytomia. W wieku osiemnastu lat wyjechała do Włoch, później przeprowadziła się do Szwajcarii. Już od samego początku programu stało się o niej głośno. Wyznała, że marzy o zostaniu celebrytką.
Chciałabym być celebrytką. Podoba mi się bardzo życie celebryty dlatego że uważam, że jego życie polega na reklamowaniu ubrań, chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Nie wiem jak to wytłumaczyć, to jest strasznie puste, ale ja naprawdę bym chciała być celebrytką
ZOBACZ: Big Brother. Erotyczne nagranie Natalii Wróbel wyciekło do sieci! 21-latka skrywa tajemnice (VIDEO)
Następni uczestnicy, którzy zostali nominowani to Tomasz Urban i Łukasz Darłak.
podobno ten Maciek też jest gejem
Tego g… nikt nie oglada. Beznadziejny program z jeszcze gorszymi uczestnikami, nie mam zamiaru tracic na to czasu.
Pani Agnieszko w tym kraju są tak poważne problemy a kręcony jest Big Brother wstyd na moje oczy wy nie powinniście mieć dostępu do gotówki
Interesuje mnie to jak zeszłoroczny śnieg.
Kto to ogląda ???