W Big Brother 2019 nie brakuje skandali. Program zmierza ku końcowi, a rywalizacja staje się coraz bardziej zauważalna. Tym razem bohaterem „dramy” jest Oleh i Łukasz.

Big Brother – Oleh i Łukasz

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata mają tydzień aktorski. Zadanie polega na tworzeniu różnych programów telewizyjncyh. Jednym z nich był program lifestylowy – grupa: Bartek, Madzia i Łukasz opowiedzieli historię uwięzionej kobiety w ciele mężczyzny. Gdy przyszła kolej na drugą grupę padły mocne słowa.

W odcinku o 20:00 na TVN padły mocne słowa ze strony Oleha. Mieszkańcy siedzieli przy ognisku w luźnej atmosferze – po chwili wybuchła „drama” pomiędzy Łukaszem, a Olehiem. Ukrainiec powiedział, że nie może odegrać romansu z Łukaszem, bo za takie rzeczy w jego kraju „ojciec zabija syna”. Wspomniał też, że w jego środowisku jest to normalne.

Big Brother: Tym romansem żyje cała Polska. Oleh zrani wrażliwą Madzie Wójcik?

Oczywiście słowa te oburzyły Łukasza, który jest gejem.

Masz szanse wyjść z tego średniowiecza umysłowego jakim jest taki kraj w którym dorastałeś – powiedział Łukasz.

Po stronie Oleha stanęła Iza, nie wiedziała, że cała scena była… wyreżyserowana przez Wielkiego Brata.

Niestety osoby oglądające tylko zmontowany program o 20:00 nie wiedzieli o tym i byli pewni, że to zachowanie Oleha jest homofobiczne. Internauci, którzy na bieżąco oglądają sytuację w Domu na streamie szybko zareagowali. W Internecie pojawiło się sprostowanie i wytłumaczenie, które nie pojawiło się na TVN.

Na Facebooku powstała grupa Big Brother Polska – Dyskusja. Tam jeden z Internautów wstawił link do filmu, który chronologicznie pokazuje bieg wydarzeń ze streamu.

 Tak właśnie myślałam, wątek potrzebny był to zrobienia z młodego chłopaka mega homofoba. Nie sprostowali, dlatego procenty na tablicy do wyjścia podskoczyły.

A ciocia Iza jak w obronie Oleha stanęła 😄gracz nr 1

No i super, że dałeś, bo jak widzę czasami co ludzie piszą…dziwi mnie jednocześnie, że jednak w odcinku nie wyjaśnili sytuacji i cała fala hejtu poszła na Olka. Ja wiem, że ma się coś dziać, ale żeby aż takim kosztem? To jest chore – brzmią komentarze na grupie.

Big Brother: Justyna Żak zabrała głos w sprawie toksyczności w relacji ze swoim chłopakiem  Pawłem

Pod zdjęciami na Instagramie wylała się fala hejtu na Oleha – zupełnie niepotrzebnie.

Miejmy nadzieję, że TVN opublikuje sprostowanie całej sytuacji. Może w podsumowaniu tygodnia?

Pod tym linkiem możecie zobaczyć chronologiczne wydarzenie:  STREM BIG BROTHER

Sonda

poll-violet

Komu najbardziej kibicujesz w programie Big Brother?

1

Kasi

2

Radkowi

3

Igorowi

4

Madzi

5

Bartkowi

6

Olehowi

7

Izie

8

Magdzie