Blanka Stajkow będzie nas reprezentować na  67. Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu. Mimo wielu głosów sprzeciwu społeczeństwa TVP nie zrezygnowało z 24-letniej wokalistki.

Blanka Stajkow pozowała w kusym bikini na dmuchanym jednorożcu. Teraz jedzie na Eurowizję!

Blanka Stajkow straciła głos

Dziś doszły do nas niepokojące wieści. Blanka poinformowała fanów, że poważnie zachorowała. Czytamy na jej Instagramie, że nie pojawi się na najbliższych eurowizyjnych koncertach, czyli w Amsterdamie i Londynie.

Kochani, bardzo Was przepraszam, ale nie będę mogła wziąć udziału w tegorocznych imprezach eurowizyjnych w Amsterdamie i Londynie – poinformowała.

Blanka zachorowała na ostre zapalenia krtani i tchawicy: 

Niestety bardzo się rozchorowałam. Z powodu ostrego zapalenia krtani i tchawicy muszę zostać w domu. Nie chcę nikogo rozczarować, ale straciłam głos i zupełnie nie będę w stanie mówić ani śpiewać. Niedługo powrócę w lepiej formie niż kiedykolwiek, obiecuję – zapewniła. 

Stajkow została zwyciężczynią preselekcji do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Piosenkarka wystąpi z piosenką „Solo”, która od momentu premiery podbija najpopularniejsze stacje radiowe.

Internauci zabrali podkład muzyczny z „Solo” Blanki. Tak naprawdę brzmi jej głos!

Natomiast wokół jej zwycięstwa wybuchła prawdziwa afera i posypały się głosy krytyki sugerujące, że wygrana była ustawką, Blanka fałszuje, a jej piosenka jest plagiatem. Internauci sugerowali też, że artystka powinna zrezygnować i ustąpić na rzecz innego, preferowanego przez nich kandydata.

Blanka Stajkow, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Blanka Stajkow, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Blanka Stajkow, SK:, , fot. Podlewski/AKPA