Paprocki&Brzozowski, znani z ekskluzywnych projektów łączących tradycję z nowoczesnością, przywitali na swoim jesiennym pokazie mody nie tylko światowej klasy modeli, ale także liczne gwiazdy ze świata show-biznesu. Ich najnowszy pokaz mody, który odbył się w budynku Muzeum Narodowego w Warszawie, stał się sceną dla gwiazd, które imponowały swoimi kreacjami.

pokaz mody Paprocki&Brzozowski

Projektanci czerpali inspiracje z różnych źródeł – dzięki temu powstały kreacje o unikalnych wzorach i strukturach. Koronki, misternie zdobione detale, kamienie Svarovskiego, przywoływały na myśl romantyczny klimat minionych lat, a nowatorskie, ultrakobiece kroje i farba czarna jak smoła, przypominały, że jesteśmy świadkami nowej ery mody.

Paprocki&Brzozowski

Podczas samego pokazu mody, Paprocki&Brzozowski zadziwili publiczność, która liczyła blisko 600 gości, wprowadzając art performance. Za oprawę muzyczną odpowiadał Maciej Sawoch, która w połączeniu z wzniosłością budynku Muzeum Narodowego, przeniosła gości w inną epokę.

Gwiazdy na wybiegu

Czerwony dywan, już przed samym pokazem mody Paprocki&Brzozowski, zamienił się w prawdziwy wybieg dla wszystkich gwiazd. Wśród obecnych gości byli m.in.: Joanna Horodyńska, Kasia Skrzynecka, Maffashion, Kasia Zawadzka, Joanna Koroniewska, Blanka Lipińska, Maja Sablewska, Ania Kalczyńska, Malwina Wendzikowska, Karolina Pisarek, Mateusz Hładki, Sandra Kubicka.

pokaz mody Paprocki&Brzozowski

Na ściankach królowała głównie klasyczna czerń. Karolina Pisarek wybrała sukienkę z mocnymi wycięciami, a do tego ubrała czarne, przeciwsłoneczne okulary, Maffashion postawiła na czarne body z koronkową maxi sukienką, a na to nałożyła marynarkę oversize z rękawiczkami. Przełamaniem brylującej czerni była kreacja Sandry Kubickiej, która zdecydowała się na odważny, pomarańczowy kolor – jej sukienka szczególnie zwracała uwagę, nie tylko przez ten soczysty kolor, ale również przez wysokie rozcięcie na nogę!

W pokazie mody poszła m.in. Paulina Krupińska, która miała na sobie mocną biżuterię w stylu glamour oraz sukienkę bez ramiączek, z połyskującego materiału i to w szampańskim kolorze. Nie można nie wspomnieć o piórach, które przepięknie wykończyły górę sukienki. Błysk i elegancja w jednym!

pokaz mody Paprocki&Brzozowski